Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

Anykščių ligoninei trūksta gydytojų specialistų ir ši problema tampa vis aktualesnė.Į tai dėmesys atkreipiamas Anykščių rajono savivaldybės ligoninės 2021–2023 metų strateginiame veiklos plane.

 Anot laikinojo Anykščių ligoninės direktoriaus Daliaus Vaigino, šiuo metu pasiektas įstaigos medicinos darbuotojų vidutinis amžiaus rodiklis yra 53 metai. 

"Nepavyksta pritraukti pakankamai jaunų darbuotojų, todėl po kelerių metų Ligoninei gali būti sudėtinga organizuoti dalies paslaugų teikimą dėl atitinkamos srities specialistų trūkumo", - strateginiame veiklos plane dėsto D.Vaiginas.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jo

  Nuoroda

  trūksta ir sesučių,dirbama po vieną,kas už tai atsako,ir vėl krūvių nėra?

  Prieš mėnesį
 • Studentas

  Nuoroda

  Vienas mano draugelis studijuojantis mediciną kartą man pareiškė. Baigsiu mokslus, tai darbas tik Vilniuje, na dar galiu dirbti Kaune arba tada be šių dviejų miestų lieka užsienis. Neisiu į jokias rajonines ligonines, nes tenai jaunas gydytojas neturi priemonių tobulėti ar kelti savo kvalifikaciją.

  Prieš mėnesį
 • Anyksciai

  Nuoroda

  O kiek gabiu Anykstenu pabaige medicinos mokslus gydo kitu saliu gyventojus jie Anyksciu ligoninei nebuvo reikalingi

  Prieš mėnesį
 • Anykščiai irgi

  atsakymas į: Anyksciai Nuoroda

  Žinau tokių. Ir mano vaikas gydo užsienyje. Nebuvo blogai ir Lietuvos ligoninėje, bet dabar geriau ir daug kartų.

  Prieš mėnesį
 • Vitalija

  Nuoroda

  Gaila,kad sugriovė visą sistemą.Kai baigdavai mokslus tarybiniais laikais gauni paskirima dirbt ir turėdavo atidirbt kokius 5metus.Dabar jau nebereikia atidirbt.Medikus ruošiami užseniui.Už tai trūksta gyditojų,rajonuose.Niekas negalvojo,kad pasens mokytojai,medikai.Jų jau dabar visur jaučiamas trūkumas.Nes valdžia nieko per 31m.nieko nepadarė.

  Prieš mėnesį
 • Kempėji

  Nuoroda

  Ir tu negi jau in eini

  Prieš mėnesį
 • Karamba Bliamba !

  Nuoroda

  Negi šitas senas ir nudėvėtas prezervatyvas taip priskreto, kad jo neįmanoma numauti ir išmesti į šiukšlių konteinerį ?!

  Prieš mėnesį
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Naujosios ligoninės atidarymo iškilmėse salėje susirinkusiems medikams ir atvykusiems svečiams pasakiau: "Sienos negydys ! ". Ir laikas parodė, kad buvau teisus. Iki šiai dienai ir sienos spėjo apsitrinti, ir aparatūra susidėvėti, ir medikai pasenti bei numirti, o norinčių dirbti Anykščių ligoninėje jaunų gydytojų eilė nestovi. Taip ir "užkampėja" Anykščiai... Ir nereikia čia rajono valdžiai apsimetinėti "šlangomis", kad jie neva nesuranda priežasties ir nemato kas kaltas. O dar vis tebestovinčios sienos kerpėja, bet pačios niekaip nenori gydyti...

  Prieš mėnesį
 • n.

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Pritariu.Visus atsakymus zino Anyksciu vizijos kurejai.Ar baznytkaimis gali tureti geras paslaugas teikiancia ligonine?Mus sveikatins sanatorijos,tyras oras ir t.t. juk Anyksciai beveik ''kurortas''

  Prieš mėnesį
 • Klausimas Vaiginui

  Nuoroda

  Vaiginai, tai koks ten idiotas kišo neišmanydamas nagus ir susprogdino unikalų YAG lazerį ? Ir kodėl dvi med. seselės, visą tai matę. bijojo pasakyti su tuo lazeriu dirbusiam gydytojui, kas tai padarė? Bijojo, kad praras darbą, nes tu joms keršysi. Nesijauti niekšu, a ?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau