Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti

Balandžio 2 dieną  apie 10.40 val. namuose Anykščių seniūnijos Bičionių kaime pas moterį (g. 1976 m.) rasta ir paimta 10,5 litro neteisėtai laikomo, galimai nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ka

  Nuoroda

  Tu čia Nijolė ligini kai laiko nuodų 10 litrų ir pardavinėja ir tručija žmonės ir savo brendį niekas nedraudžia laikyti alkoholio su banderolėmis savo reikmėms gerk nors apšysik, bet špekuliantai ir tokie nuodytojam ne, turi būti pasodinta ar nubausta taip kad nebekiltu noro parduoti tručizna

  Prieš 2 mėnesių
 • Nijole

  Nuoroda

  as ir namuos laikau ir brendzio buteli ir vyno , tik ne tokiais kiekiais dideliais , uzeitu policija tai paimtu , tai as uz savus pinigus pirkau , dabar reiks saugot cekius pirkimo irodimui kad pirkta.

  Prieš 2 mėnesių