Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Vyras skundžiasi gydytojui:
- Daktare, aš pernakt nesudedu bluosto. Gal turite ta pačia liga sergančią pacientę?

Komentaras

Leonas Alesionka:„Su AstraZeneka vakcina buvau paskiepytas kovo 26 dieną. Ne todėl, kad ji man labiausiai patiko ir aš ją išsirinkau, o todėl, kad tik tokia tebuvo. Skiepytam būti vis geriau, nei neskiepytam. Antrą dozę gausiu birželio 16 dieną. Savijauta po skiepo normali. Nesiskiria nuo savijautos, kuri man būna pasiskiepijus sezononio gripo vakcina. Neužkrešėjau, nors esu "cukrinis diedukas".
Kas gi draudžia dieną ar dvi iki skiepo išgerti tą "Hertemagnyl" aspirino tabletytę, kuri skystina kraują ir neleidžia susidaryti krešuliams? Ne kas dieną po vieną gerti. Pavalgius. Kad skrandžio neerzintų. Galvas kam ant pečių nešiojate, a ?"

Skaityti komentarus (9)

Nustatyta, jog Anykščiuose yra sergančių "piktesne" Pietų Afrikos koronaviruso atmaina. Tikslių duomenų, kiek anykštėnų šia atmaina serga nėra. Pasak Anykščių rajono mero Sigučio Obelevičiaus, "afrikietiška korona" gali būti net keliolika sergančių anykštėnų.

 Pirmasis susirgimas tarp anykštėnų "afrikietiška korona" nustatytas penktadienį, balandžio 9-ąją, kai atsitiktiniams mėginiams atlikti detalesni tyrimai. Nustačius pirmąjį atvejį,masiškai pradėti tirti kitų anykštėnų mėginiai ir teigiami atsakymai pabiro vienas po kito.

Pasak mero S.Obelevičiaus, blogų ženklų buvo jau anksčiau - pastebėta, kad sunkiomis koronaviruso formomis serga ir jauni anykštėnai, o jeigu susirgo vienas šeimos narys, tai iškrisdavo visa šeimyna.

-Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Britas

  Nuoroda

  O kiek su britišku virusu ,ispaniškų ,afrikietišku sergančių ? O kiek su onkologinėmis ligom ,diabeto ,širdies kraujagyslių ligom mirė ,susirgo žmonių? Skelbkit irgi .

  Prieš mėnesį
 • Tai apie sunkias formas -" blogų ženklų buvo jau anksčiau - pastebėta, kad sunkiomis koronaviruso formomis serga ir jauni anykštėnai ", tai apie turistais gausų savaitgalį...

  Prieš mėnesį
 • Opa

  Nuoroda

  Tai ikuri čia savivaldybė afrika ? orisipažinkit geruoju anykštėnai, kur radot afrikietišką atmainą, tada nieko nebus. Neprisipažinus, ištremti būsit anapilin

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Nereikia slėpti gal žmonės būtų atsargesni,o tai Meras pasiskiepijo nebebijo apsikrėsti ir slepia

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Tylėjo,tylėjo ir staiga Anykščiai juoda zona su afrikietišku virusu, kurio ir skiepai neveikia. Reikia žmonėms dsugiau informacijos apie židinius,o ne tylėti ir viską slėpti...

  Prieš mėnesį
 • Vladas

  Nuoroda

  Obelevicius galėtų padirbėti savanorių,vis nauda būtų,oi atsiprašau,nebus kam atkatu reguliuoti,pardon.

  Prieš mėnesį
 • Sori

  Nuoroda

  Ot gerai

  Prieš mėnesį
 • Q

  atsakymas į: Sori Nuoroda

  Nespjauk į vandenį...

  Prieš mėnesį
 • Kovalda

  Nuoroda

  Jebat,kaip jum gerai:)kada normalei pradesit gyvent?toks yspudis kad,visa Lietuva patapo Rokiškio psichiatrinė.,linkėjimai iš Švedijos.

  Prieš mėnesį
 • Daiva

  atsakymas į: Kovalda Nuoroda

  Būk geras, negrįžk.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau