Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Susitiko dvi artimos draugės.
- Kaip tavo vyras? - pasiteiravo viena.
- Lyg ir nieko... tačiau vakarais prisileidžia vonią vandens, pasiima meškerę, užsidaro duris ir meškerioja.
- Reikėtų tau jį vis dėlto parodyti psichiatrui, - susirūpina draugė.
- Reikėtų... - atsidūsta vyro žmona. - Bet gi taip norisi šviežios žuvies.

Komentaras

Kaimo diedas:„Kaipo čia suprast? Aną dieną politologai per TV skiedė, kad gyvenimas Lietuvoj labai pagerėjo ir dar gerėja, kad smarkiai sumažėjo skurstančių, o šitiek skirta lėšų maisto produktams dėl skurstančių įsigijimui? Tai gal Lietuva jau nebe gerovės valstybė, gal skurdžių vėl padaugėjo?"

Komentuoti

Šiąnakt apie 01.49 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Kavarsko seniūnijos Budrių kaime, Budrių g., atvira liepsna dega namas.

 Į įvykio vietą išsiųstos Anykščių ir Ukmergės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos Informacija apie įvykį perduota Panevėžio greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija pranešė, kad šiame gaisre žuvo 4 žmonės, 3 iš jų - vaikai.

 

Pagal pirminę gaisrininkų versiją, gaisras kilo dėl viduje kūrentos krosnies.
Vanduo į gaisrinių automobilių vandens rezervuarus buvo imamas iš šalia esančios kūdros ir iš Budrių ežero.
9.00 val. gaisras visiškai lokalizuotas, žuvusiųjų kūnai 9 valandą ryto dar nebuvo išvežti. Tokio skaudaus atvejo Kavarsko seniūnijoje niekas neprisimena, bus tariamasi, kuo galima padėti šeimai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas apie ghaisrą Budriuose paskelbė tokį pranešimą:

"Balandžio 14-osios naktį, 01.49 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą gyvenamajame name Anykščių rajone, Kavarsko seniūnijoje, Budrių kaime. Atvykus ugniagesiams, dviejų aukštų gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Iki atvykstant gelbėtojams, du gyventojai jau buvo iššokę pro antrojo aukšto langus, dar vienas išėjęs iš pirmojo aukšto. Apmalšinę liepsnas gaisravietėje ugniagesiai rado 3 vaikų ir moters kūnus.

Pasak Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresniojo inspektoriaus Lauryno Gabrilavičiaus, apsilankiusio gaisro vietoje, kuriame namo aukšte kilo gaisras, neaišku: „Labai skaudu, kad gaisre žuvo žmonės. Nustatyti gaisro priežastį iškviesti Gaisrinių tyrimų centro specialistai. Pirminiais duomenimis, vakar vakare, apie 23 val., dar buvo kūrenama krosnis.“

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas primena, kad norint apsisaugoti nuo žūties gaisre, būtina namuose įsirengti dūmų detektorių, kuris garsiniu signalu įspėtų apie įsiplieskusią ugnį. Deja, ugniagesių gelbėtojų duomenimis, būstuose dūmų detektorių iki šiol nėra įsirengę apie 38 proc. gyventojų.

Pagrindinės žūčių gaisruose priežastys – krosnių, židinių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo reikalavimų pažeidimai bei gedimai, neatsargus rūkymas, neatsargus žmogaus elgesys su ugnimi, elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai, pašalinis ugnies šaltinis ir kt."

Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Slavinskas "Delfi" sakė, kad žuvo 2020 m. gimusi mergaitė, du berniukai, gimę 2012 ir 2015 m., bei mergina, gimusi 2001 m.
Trys žmonės išsigelbėjo: moteris su sugyventiniu bei 17-metis vaikinas. Visi išsigelbėjusieji buvo neblaivūs. Ši šeima gaudavo socialinę pagalbą.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

 

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gaila vaikų labai,ir tos jaunos moters,deja tėvų nepasirinksi...

  Prieš 3 mėnesių
 • Yra

  Nuoroda

  Dar trečią grupė tai nieko nematyti, o tik juodinti kitus ir sakyti koks aš geras o visi kiti negeri ir negerai elgiasi bet atminkit kad kelias kurių mes einam į tamsią naktį kiekvienam duotas viena kartą, ne kiekvienam jis vienodas vieni eina per smėlį ir žvyrą kiti per asfaltu ir pinigų maišus bet yra likimas ir vieną kartą jis baigiasi, taip kad vienodi žmonės negali būti,, užuojauta šitiems žmonėms te padeda dievas

  Prieš 3 mėnesių
 • Baikit

  Nuoroda

  Viena karta su tom yra daug ekonomiškiau ir nepovajinga tai indukcinės vyriklės greitai užverda ir t, t dujos tai fakelas ypač su vaikais kurie bet kada gali padaryti klaida o įvykus gaisrui ką ir be kalbėti

  Prieš 3 mėnesių
 • Kavarskiete

  Nuoroda

  Uzuojauta seimai . Skaitau komentarus ir baisu . Kokie jus esat kraupus ir slykstus zmones. Pasilaikykit sau savo tuos komentarus ale tipo tokie teisuolei niekada neklystantis.idomu kaip giedotumet hai judu kirme butu tokia tragedija kokie jus apgailetini

  Prieš 3 mėnesių
 • Yra

  atsakymas į: Kavarskiete Nuoroda

  Dvi grupes žmonių,sugerovai ir blaiviai mąstantys žmonės todėl ir komentuoja skirtingai

  Prieš 3 mėnesių
 • Cash

  Nuoroda

  Pradėkite gaminti papildomus pinigus iš namų daugiau nei 52 tūkst. USD atlikdami paprastą darbą tiesiog laisvalaikiu. Prieš mėnesį už šį paprastą namų darbą sumokėjau 52745 USD. Prisijunkite prie šio darbo šiuo metu ir nuolat uždirbkite daugiau pinigų internete. Norėdami pradėti, tiesiog sekite žiniatinklio sąsają čia .....> https://cutt.ly/0vjEoeR

  Prieš 3 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: Cash Nuoroda

  Ieškai durniu,kaip sekasi?

  Prieš 3 mėnesių
 • Ar

  Nuoroda

  Teisėta suaugusiai moteriai girrtuokliauti ir ištvirkauti su nepilnamečiais, kur žiūri vaikų teisės?

  Prieš 3 mėnesių
 • ...

  Nuoroda

  Netiesa, kad šiame name nebuvo girtuokliaujama. Kaimynai viską žino ir mato.

  Prieš 3 mėnesių
 • Vietinė gyventoja

  Nuoroda

  Kai pasižiūri TV žinių ar perskaitai spaudą, atrodo ši padegėlių šeima ar ne šeima yra kaip kokie kankiniai, kokie jie nelaimingi. O iš tikro tai patys kalti dėl tokio gyvenimo būdo, girtuokliavimo. Taip prisigerti ir miegoti, kad gaisro nepajustum. Patys išsigelbėjo, o vaikučius likimo valiai paliko. Jokio pasiteisinimo, pasiaiškinimo dėl to negali būti. Tikrai reikia ryžtingų priemonių imtis ir išsiaiškinti, kas kaltas dėl gaisro ir bejėgių vaikučių mirties, teisti, kalėjiman pasodinti. O valdininkus, kurie vis aiškinti bando, kad ta šeima problemų nekėlė iš darbo vyti, be teisės įsidarbinti valdiškose įstaigose.

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau