Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti

Populiariausių medikų rinkimuose lyderiai išliko nepasikeitę. Gydytoja Dalia Kazlauskienė užtikrintai pirmauja.

 

D.Kazlauskienė šiuo metu turi 34, o antroje vietoje esantis Valdas Macijauskas - 21 padėką.
Ritai Juodiškienei pacientai dėkojo - 18, Gabėtai Šinkūnaitei - 12, Rimondui Bukeliui – 9 kartus.
Rolandas Jurkėnas gavo 5 padėkas.
Po 4 padėkas turi Virginija Pažėrienė ir Rasa Tervydienė. Po 3 padėkas gavo Diana Irician ir Vitalija Giriūnienė. Aloyzui Pranskūnui dėkota 2 kartus. Po vieną padėką skaitytojai skyrė Loretai Prabišienei, Margaritai Aukštaitienei, Audronei Lapinskienei, Zitai Neniškienei, Arūnui Tarvydui bei Eimučiui Brazaičiui.
Iš slaugytojų daugiausia padėkų, net po 18, sulaukė Asta Bartulienė ir Ramunė Strazdienė. Rūta Paciūnienė atsilieka vos pora padėkų - 16.
Jolita Abraškevičienė sulaukė 14 padėkų, Regina Viršylienė - 12, Rita Burneikienė - 9, Laima Slapšienė gavo 7 padėkas. Rasa Jankienė ir Aušra Valaitienė turi po 4 padėkas, o Kristina Liutkienė - 3.
B.Pranskūnienei. G. Janulienei ir L. Ragauskienei dėkota po 2 kartus. Po vieną padėką turi Egidija Šaltenė, Ligita Jacunskienė, Vida Kvasauskienė bei Vita Stankevičienė ir R. Bagočiūnienė.
Taip pat viena skaitytoja dėkojo Anykščių greitosios medicinos pagalbos kolektyvui.
Priminsime, jog populiariausių Anykščių medikų rinkimus „Anykštos“ redakcija rengia kartu su Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centru.
Jūsų išrinktus populiariausius Anykščių medikus - gydytojus ir slaugytojas - „Anykštoje“ paskelbsime balandžio 27 dieną, kai bus minima Medicinos darbuotojų diena.
Padėti savo mėgstamiems gydytojams ir slaugytojoms rinkti balsus galite keliais būdais – „Anykštos“ laikraštyje spausdindami mokamas padėkas (vienos padėkos - iki 35 žodžių - kaina 10 eurų), rašydami redakcijai laiškus apie tai, kaip Jumis medikai pasirūpino, bei balsuodami internete anyksta.lt. 75 proc. balsų sudarys padėkos ir laiškai „Anykštoje“, 25 proc. – balsavimas internete.
Padėkų medikams ir laiškų laukiame jau dabar. Padėkas galima užsakyti reklama@anyksta.lt, arba atvykus į redakciją (Vilniaus g. 29, Anykščiai). Telefonai pasiteirauti: 8-381-59458; 8-686-33036.
Daug metų „Anykšta“ kvietė rinkti populiariausią rajono mediką. Rinkimai labai populiarūs, į redakciją padėkoti medikams užsuka daug dėkingų pacientų.
Skaitytojų išrinktam populiariausiam gydytojui „Anykštos“ redakcija pacientų vardu įteiks sertifikatą bei atminimo dovaną.
Nuo šiandien portale anyksta.lt skelbiame balsavimą renkant populiariausią slaugytoją, savo balsus galėsite atiduoti iki trečiadienio, kuomet paskelbsime apklausą gydytojų rinkimuose.

-ANYKŠTA