Orai

Džiaugiuosi - Dalinuosi „Darbas - malda mūsų žemei“

Dienos anekdotas

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį.
- Su ja jūs iš karto atjaunėjate 20 metų, - giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
- Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.

Komentaras

Panika:„Kam ta panika ? Tyrimus daro ,o jie nėra 100% teisingi ,tai viena ,o antra ,nereikia panikoj gyventi ,o trečia skiepas nuo apsikrėsti ar ligos neapsaugo .Laikytis atstumo ir higienos ir gyvent be baimes ir be kaukių ,nes virusas toks mažas ,kad jokia maske nepades ,jos tik pelnas korporacijoms ,taip kaip ir skiepas. Baime didesne už kovida ."

Komentuoti
2021-04-19

Degė pastatai

Savaitgalį Anykščių rajone kilo du gaisrai.


Balandžio 16 dieną Kurklių seniūnijos Kališkų kaime gaisras kilo gyvenamajame name.Atvykus ugniagesiams ir atlikus žvalgybą, pavojaus nenustatyta. Žmonės patys buvo užsigesinę krosnį, suodžiai kamine jau buvo išdegę. Dūmų detektorius veikė.
Balandžio 17 dieną Anykščių seniūnijos Elmininkų I kaime degė pirtis.Gaisro metu išdegė 1 m² medinės sienos, išardytas pirties kaminas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • skaudu.......

  Nuoroda

  Gerb. "Anykštos" redaktoriai, rašant tokius straipsnius pirmiausia įsitikinkite kas dega tuomet rašykit. Labai graudu kaip gyvenamą namą savo publikuojamame straipsnyje "paverčiate" pirtimi. Neiškreipkite informacijos.

  Prieš 2 savaičių
 • Danute

  Nuoroda

  Slapiom malkom pakuria pirti o kai jos bedegdamos pradziusta tada soka didele liepsna ir pasiekia net sienas stai ir gaisro priezastis.

  Prieš 3 savaičių
 • Tai

  Nuoroda

  Kas gi ugnį prausiasi, ar tau viskas gerai ar neturi loginio mastymo

  Prieš 3 savaičių
 • Liuda

  Nuoroda

  laime kad tuo metu zmones dar nesiprause

  Prieš 3 savaičių