Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Svečias viešbutyje: "Ar turite laisvą kambarį?" - Deja, ne". - "O ar turėtumėt, jei šiandien atvažiuotų prezidentas?" - "Žinoma, be abejonės". - "Tai duokite jį man, prezidentas šiandien neatvyks".

Komentaras

Rubykiu Branys:„Valstybė apribojusi laiką jo nusipirkimui paskatino dar labiau vartoti alkoholį ! Kaip ? Ogi taip: - Žinodami, kad alkoholio bet kada nenusipirks, nusiperka jo didelius ir labai didelius kiekius. Pavyzdžiui aš turiu nusipirkęs 20 bonku visokio gėrimo... Na o kai namų lentynose jo yra kad net akys raibsta pagundai atsispirti labai sunku.. Prieina ir draugų ir kaimynai..."

Komentuoti

Šiandien vykstančiame Anykščių rajono tarybos posėdyje Anykščių rajono mero pavaduotojas, Ekstremaliųjų situacijų komisijos operacijų vadovas Dainius Žiogelis sakė, kad Anykščių rajone šį ketvirtadienį atliekamas masinis Anykščių rajono pradinių klasių mokinių tyrimas dėl koronaviruso.


"Mes pabandysime ištestuoti visus pradinukus šiandien, tam tikrą dalį mokytojų, paimti kaupinių testus, kad visi pirmadienį sugrįžtų į mokyklas", - sakė D.Žiogelis.
D.Žiogelis sakė, kad Sveikatos apsaugos ministerija tokį siekį pavadino "Lietuvoje neįsivaizduojamu dalyku".
Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Pagalienė "Anykštai" sakė, kad moksleivių tyrimas vyksta mokyklose, jie sukviesti į mokyklas.
"Jei tėvai pareiškė norą, kad jų vaikai nuo pirmadienio nori pradėti kontaktinį ugdymą, tyrimus reikia atlikti anksčiau", - sakė ji.
L.Pagalienė sakė, kad ištestuoti visus pradinukus bei pageidaujančius mokyklų darbuotojus numatyta per vieną dieną.Skaičiuojama, kad šį ketvirtadienį bus paimta pusketvirto šimto kaupinių.

 

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tėvas

  Nuoroda

  Nesuprantu kam debilavotai motinai reikalingi išsilavinę vaikai? Senai reikėjo juos neleist į mokykla, nes kitaip pagal jų motina, jie taps asilais. Ir taip pat negalima vaikų gydyti, nes visa medicina skirta tik tam kad vaikai būdų debylais, tokiais pačiais kaip ir jų motina.

  Prieš mėnesį
 • Mama

  Nuoroda

  Net nesiruošiu vaiko testuot. Asilų gauja.

  Prieš mėnesį
 • L

  atsakymas į: Mama Nuoroda

  Kokiais laikais žmonės gyvena.. Kelintas dabar amžius, net nesitiki, kad toks mąstymas.

  Prieš mėnesį
 • Baikit vien syk

  Nuoroda

  Badyt vaikams nosytes ! Kas už žalą,padarytą vaikui ,bus atsakingas ?

  Prieš mėnesį
 • Medikas

  atsakymas į: Baikit vien syk Nuoroda

  Geriau tu pasirūpintum kad tavo vaikučiai per tas nosytes neprisiuostytų baltų miltelių.

  Prieš mėnesį
 • Po skiepo

  Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  A tai Seimo nariai kaip ten nenorom darosi antikunius?Tai kaip čia yra ?Daug matai žymių žmonių išmirė .Man rodos virusas nesirenka ,bet kažkaip čia įdomiai dalyvauja paprasti žmonės.Testu kainos ,kaip gerų pietų ir ttp.Farmacija niekada netikejau ir netikesiu .

  Prieš mėnesį
 • Tujen

  atsakymas į: As Nuoroda

  Visada tau padės Vanga ir raganų užkalbėjimai.

  Prieš mėnesį
 • Mes

  Nuoroda

  Nesutikome testuotis ,valdzia visai bet kokia sazine prarado ,is vaiku eksperimentinius triusius daro

  Prieš mėnesį
 • medikė

  atsakymas į: Mes Nuoroda

  Tai jūs, bepročiai tėvai, darote iš vaikų eksperimentinius triušius. Žiūrėkit, susirgs nesusirgs, numirs nenumirs, užkrės artimuosius, neužkrės, numirs kažkas iš jų nenumirs.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau