Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Norint pritraukti daugiau pretendentų Aukštaitijos siaurojo geležinkelio vadovo konkurse, Susisiekimo ministerija atšaukė balandį paskelbtą konkursą ir artimiausiu metu skelbs naują.

 Balandį skelbtame konkurse dalyvavo trys kandidatai, tačiau tik vienas jų atitiko reikalavimus, pranešė ministerija.

„Neatsiradus dideliam susidomėjimui pirmuoju konkursu, Aukštaitijos siaurojo geležinkelio dalininkų susirinkime priimtas sprendimas jį atšaukti ir skelbti iš naujo. Artimiausiu metu bus peržiūrėti ir patvirtinti nauji kvalifikaciniai reikalavimai, tikimės kandidatų aktyvumo“, – pranešime sakė ministerijos kancleris Ramūnas Dilba.

Aukštaitijos siaurasis geležinkelis be nuolatinio vadovo liko šių metų sausį, iš pareigų pasitraukus Mindaugui Jucevičiui. Įstaigai laikinai vadovauja Infrastruktūros skyriaus vedėjas
Linas Čerauskas.

Dar sausį nuspręsta, kad šis unikalus šalies geležinkelis turi būti išsaugotas ir tapti patraukliu turistams objektu, mažinant jo finansinę priklausomybę nuo valstybės dotacijų.

19-20 amžių sandūroje nutiestas siaurasis geležinkelis kartu su stotimis ir kelių statiniais yra vertingas istorijos ir kultūros paveldo objektas. 1996 metais kompleksas įrašytas į Nekilnojamųjų kultūros vertybių registro statinių kompleksų ir ansamblių sąrašą.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta