Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Anykščių "Maxima" savaitę nedirbs - nuo kitos savaitės – birželio 7 dienos  parduotuvė uždaroma atnaujinimui.

 

"Atnaujinimo darbai truks savaitę, todėl jau birželio 14 dieną planuojame „Maxima“ parduotuvę vėl atidaryti ir lauksime klientų. Parduotuvėje bus atnaujintas vaisių ir daržovių skyrius, dalis prekybinės įrangos bei įrengtos atviros vitrinos, kad pirkėjai patogiau galėtų patys pasiimti fasuotus kulinarijos ir konditerijos gaminius. Taip pat parduotuvėje bus atliktas ir kosmetinis remontas. Atnaujintoje „Maxima“ parduotuvėje bus išplėstas šviežio maisto ir bakalėjos prekių asortimentas, todėl anykštėnai ir Anykščių svečiai ras dar platesnį prekių pasirinkimą ir geras kainas. Taip pat artimiausiu metu šioje „Maxima“ parduotuvėje planuojame įrengti ir savitarnos kasas, suteikiant galimybę savarankiškai atsiskaityti už pirkinius. Atsiprašome anykštėnų, kad laikinai „Maxima“ parduotuvė nedirbs, tačiau jau po savaitės maloniai jų lauksime atnaujintoje „Maxima“ parduotuvėje."  -  "Anykštai" sakė Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Mes

  Nuoroda

  Ne prekybos centras, o katastrofa.
  1, kada reikia laiptais tempti pilnas karzinas.
  Todel ir ignoruojame. Prekintis galima ir kitur.!!!

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  Ne tik kad nepatogi parduotuve, bet ir aiksteles neturi kur masina pasistatyt.Jeigu gyveni kaime, tai sia parduotuve negali naudotis

  Prieš mėnesį
 • Senjore

  Nuoroda

  Ankščiau eidavau i Maximą, bet dabar beveik visada į Norfą,nes vienam aukšte daug patogiau. Nereikia laipioti laiptais.

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  nukelkit duonos skyrių pirmam aukštan, o alų perkelkit į antrą- kas norės išgert užlips.

  Prieš mėnesį
 • Be savitarnos !

  Nuoroda

  Vel praras kazkas darbo vietas ! Neleiskim kad Moterys bus atleistos ! Antra senesni nesugebes naudotis . Savininkams vis maźa ir maza ,tai pastatys savitarnas kad nereiktu moterims moket ,kas per naglumas ! Tikrai mano šeima neis .

  Prieš mėnesį
 • Liftas

  Nuoroda

  Irenkit LIFTA ! Būtinas ,negalim užlipt ir senior ir su vaikais ! Jei nepadarysit neteksit pirkejū .

  Prieš mėnesį
 • pensininkė

  Nuoroda

  laiptais laipioti sveika ,ypatingai senatvėje.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu, kad reikia važiuojančių laiptų, nes net ir jaunam pakerta kojas kol užlipi į trečią aukštą. O ką kalbėt apie senus žmones, o neįgaliems visai nėra sąlygų patekt į 2 ir 3 aukštus. Ir keista, kad tokiame dideliame prekybos centre nėra klientams tualetų. Užsidarykit 2 mėn. ir padarykit, kad prekybos tinklas būtų patogus visiems.

  Prieš mėnesį
 • Algis

  Nuoroda

  Teko daug kur but kituose miestuose , bet kad per 3 aukstus butu tai nemaciau , labai nepatogi , senesniam lipt i trecia auksta tai reikia jau ilsetis aiksteleje .

  Prieš mėnesį
 • Pensininkas

  Nuoroda

  Į Anykščių Maximą neinu tik todėl, kad joje nėra nei lifto, nei eskalatoriaus. O laiptais lipti man senam jau per sunku.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau