Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti
Šiandien vykęs antrasis rajono Tarybos posėdis prasidėjo 10 valandą, o baigėsi tik 15 valandą. Deputatai dirbo be pietų pertraukos. Toks ilgas darbas už menkus pinigus nepatiko liberaldemokratui Žilvinui Smalskui.

Jis baigiantis posėdžiui paklausė: „Darbas trunka ilgai, be pietų pertraukos. Dar prisidės ir komitetų veikla. Ir visą tai už 130 litų?“ (Tokio dydžio kompensaciją Tarybos nariai gauna kiekvieną mėnesį).


Meras Sigitas Obelevičius Tarybos nariui atsakė, jog pačios Tarybos teisė nusistatyti sau kompensacijų dydį, todėl Ž.Smalskas gali inicijuoti sprendimą. „Bet čia nei vienas nesam varu atvarytas.“ -  priminė liberaldemokratui merui. Į tai Ž.Smalskas atšovė: „Jūs dirbate savivaldybėje ir jums buhalterė posėdžiavimo laiko neišmeta iš darbo laiko. O aš posėdžiaudamas pinigų neuždirbu.“

 

 

Vidmantas Šmigelskas
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta