• Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika
Penktadienis, 22 rugsėjo, 2023
No Result
View All Result
Anyksta.lt
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas
No Result
View All Result
Anyksta.lt
No Result
View All Result

Nutraukti autobusų maršrutai iš Rokiškio į Kauną

ANYKŠTA
2023-07-11
Naujienos
77
Dalintis FacebookDalintis Twitter

Nuo birželio pabaigos Rokiškio autobusų parkas atsisakė tolimojo reguliariaus susisiekimo maršrutų Rokiškis – Kaunas, kurie driekėsi ir per Anykščių rajoną.

„Nuo 2023 m. birželio 30 d. tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutai Rokiškis–Kaunas, kuris iš Rokiškio AS išvyksta 9.20 val. iš Kauno AS – 15.00 val. ir Rokiškis–Kaunas, kuris iš Rokiškio AS išvyksta 14.40 val. iš Kauno AS – 19.15 val. (penktadieniais ir sekmadieniais) nebevažiuos“, – skelbiama bendrovės tinklapyje.

Atsisakius šių maršrutų, dabar per Anykščių rajoną neberieda nei vienas Rokiškio autobusų parko autobusas, o Kauną iš mūsų rajono galima pasiekti tik keliais likusiais bendrovės „Kautra“ aptarnaujamais maršrutais.

Tags: AnykščiaiKaunasRokiškis

Komentarai 77

  1. Informacija says:
    2 mėnesiai ago

    Tarpmiestinių maršrutų naikinimas – neišvengiama Rokiškio ateitis?
    R. Godeliausko ir A.Taparausko tandemas tiek nuvarė autobusų parką, kad greitai nebus kam važiuot už Rokiškio ribų?
    Beveik 500 žmonių birželį pasirašė keipimąsi į Rokiškio rajono merą ir jo „bičiulius“ valdančiuosius, prašydami nenaikinti autobuso maršruto į Vilnių per Jūžintus. Rašte išdėstyti aiškūs argumentai – šis maršrutas tiesiogine prasme gyvybiškai svarbus, nes yra tiesiausias susisiekimas su Vilniaus Santarų klinikomis tiek onkologiniams ligoniams, tiek kitiems žmonėms, užkluptiems ligų. Taip pat labai svarbus ir dirbantiems bei studijuojantiems Vilniuje. Iš viso jis aktualus daugiau kaip 4000 tūkst. Jūžintų apylinkių gyventojams.
    Ką padarė Rokiškio valdantieji? Nuėmė turėtą maršrutą nuo liepos 1 d.
    Mūsų koalicijos narys Irmantas Tarvydis organizavo Kontrolės komisijos pasitarimą, kuriame dalyvavo ir Rokiškio autobusų parko vadovė bei meras.
    Išgirdome šokiruojantį faktą. Pasirodo, Rokiškio autobusų parkas turi tik 2 (!!!) autobusus, kurie jaunesni nei 15 metų. O senesniems važiuoti tarpmiestiniais maršrutais draudžia įstatymas.
    Apie kurio įsigaliojimą turėjo žinoti tiek R. Godeliauskas, tiek jo labai proteguotas A. Taparauskas. Kuris gyrėsi visaip kaip gerinantis autobusų parko situaciją. Bet puikiai žinojo, kad dalis autobusų šiemet tiesiog nebegalės važiuoti už rajono ribų.
    Kaip vertinti tokį veidmainiavimą?
    Pamenate, A. Taparauskas gyrėsi perkąs „naujus – naudotus“ autobusus? Tai va, pripirko. Laužų. Taip pat verta prisiminti, kad savivaldybė su labai stipriu R. Godeliausko palaikymu praėjusią kadenciją kasmet autobusų parkui skirdavo šimtus tūkstančių eurų mokesčių mokėtojų pinigų.
    Ką turime? Rinkimų šūkius apie nemokamą transportą rajone. O jis, pasirodo, tiek kainuoja, kad rajonas jau nebepajėgus išlaikyti tarpmiestinių maršrutų. Štai tikroji kaina.
    Štai, kokia ta socialdemokratiška gerovė ir rūpestis žmogumi.
    Komisijos posėdžio metu valdantiesiems surašytas įpareigojimas užtikrinti žmonių pavėžėjimą iki Kamajų, kuriuos dar pasiekia maršrutas į Vilnių. Ir ieškoti būdų, kad Rokiškis netaptų izoliuota sala.
    Be abejo, nekišant vėl aklai autobusų parkui šimtus tūkstančių eurų be labai rimtų planų. Jeigu tokių planuotojų nėra Rokiškyje, reikia jų ieškoti kitur. Nes ne kiekvienas socialdemokratas, kaip matome, gali būti direktoriumi. Kad ir koks geras partietis jis būtų.

    Atsakyti
  2. Haha says:
    2 mėnesiai ago

    I Kauna liko tik 1 autobusas per diena isvaziuojantis 9:10. Cia su salyga jei ta pacia diena noresi su kazkuo dar ir grizti i Anykscius – nes is Kauno paskutinis isvaziuoja 16:30. Kiti like autobusai i Kauna tik i viena puse – nes atgal grizti jau tik sekancia diena. Nakvoti teks kazkur Kauno parke ant suoliuko.

    Geroves valstybe visai nusigerovino.

    Atsakyti
  3. X says:
    2 mėnesiai ago

    Manau dar po metų, kitų bus galima visiškai panaikint autobusų stotį , nes visus reisus panaikins.

    Atsakyti
  4. Volodymyras z says:
    2 mėnesiai ago

    Remkit Ukraine nevykeliai maziau myzkit Bus zoles papigiai klounas zadejo

    Atsakyti
    • Nax says:
      2 mėnesiai ago

      Kvailio paskutinio komentaras.Varyk pas putleri ir kur ruskių laivas..

      Atsakyti
      • Xoxolas says:
        2 mėnesiai ago

        Grauzk xoxolam vamzdi

        Atsakyti
  5. AD/DC says:
    2 mėnesiai ago

    Valdžiažmogiai pradėjo žalią kursą stumti…tipo visi turi elektromobilius pirkti…;),tai ko jus piktinatės ant sofkučių sedėdami…,galėsit peškom kaip prie Smetonos Kaunan,ar Vilniun vakščioti…

    Atsakyti
  6. Juozas says:
    2 mėnesiai ago

    Na ir kas. Kėdainiai jau daugiau nei metai neteko susisiekimo su Ukmerge ir Vilnium ir niekam galvos dėl to neskauda. Juk visus ponus vežioja su mirgalkėm arba šiaip valstybiniu transportu. O į mus nusispjaut. Tik prieš rinkimus prisimena.

    Atsakyti
  7. Birute says:
    2 mėnesiai ago

    Rokiskis Kaunas 9,20 reikalingas nes po naktinio budejimo nera kuo namo parsirasti
    O penktadieni ir sekmadieni 14,40 nebutinas

    Atsakyti
  8. ANYKŠČIŲ VALDŽIAI says:
    2 mėnesiai ago

    Gal jau laikas įsigyti arklį su vežimu ir tada planuoti su reikalais pasiekti Vilnių???Kas vyksta gerovės valstybėj,jeigu iš eilinių,pagyvenusio amžiaus žmonių, atimama teisė civilizuotai ir be trukdžių pasiekti sostinę?Kur Anykščių VALDŽIA?Juk anykštėnai juos išrinko ne dėl jų pasisėdėjimo ar rankų pakilojimo,o spręsti anykštėnams opias problemas?Kodėl TIE IŠRINKTIEJI NERODO NORŲ tas problemas teigiamai spręsti?(nereikėtų pagyvenusius anykštėnus visai nurašyti arba piktintis ant jų,kad jie nevažinėja nuosavu transportu,nes ne visi gali sėsti už vairo…)Laukiam ANYKŠČIŲ VALDŽIOS KONKREČIŲ SPRENDIMŲ šiuo klausimu!

    Atsakyti
  9. Kavarska Stase says:
    2 mėnesiai ago

    Kam tie autobusai, patarėjas žadėjo su oro balionais visus skraidint !
    Pirmas reisas Anyksciai-Karvys liepos 21 d.

    Atsakyti
  10. aš says:
    2 mėnesiai ago

    grįžta smetoniniai laikai, kai į Vilnių ar Kauną pėsti ėjo

    Atsakyti
  11. Petras says:
    2 mėnesiai ago

    Dar pradėkite visi piktintis kad nebėra gatvėse telefono budelių, ir kinkomų vežimų, iki ko dasigyvenome, kad vos ne kiekvienoje šeimoje po dvi asmenines mašinas. Kaip dėl to nesipiktinti?

    Atsakyti
    • KR says:
      2 mėnesiai ago

      Ne visi turi,nereikia taip.Gal netenka Jums važiuoti autobusu dažnai ,o kitiems yra būtinybė.Labai graudu.,

      Atsakyti
    • Kaimietė says:
      2 mėnesiai ago

      O nepagalvojot,kad žmonės priversti turėti po kelias auto kieme dėl tokio susisiekimo?jei keli šeimoje dirbantys, ar darbas pamaininis ir užmiesty gyvena,kaip jiems į darbą nuvažiuot?

      Atsakyti
    • k says:
      2 mėnesiai ago

      Nesu vargšė, nesu nepasiturinti, dirbu ir užsidirbu pakankamai, bet automobilio neturiu ir nevairuoju, todėl dažnai naudojuosi viešuoju transportu. Reisų sumažinimas į/iš Vilnių, Kauną stipriai pablogino mano keliavimo galimybes.

      Atsakyti
  12. Tai says:
    2 mėnesiai ago

    juk norėjote į „smetoninę” Lietuvą -gaunate. Žiūrėkite,tuoj reikės arkliukus į bričkas kinkyti,nes dabartinė daunų valdžia tiek pakels akcizus kurui,kad auto liks rudyti.

    Atsakyti
  13. juozas says:
    2 mėnesiai ago

    tai jei be galvų liaudis bus dar blogiau buržuazinė santvarka sugrįžo ir sukŭrė sėkmingai konserviniai tad džiaukitės ir balsuokit už juos.

    Atsakyti
    • Ohi says:
      2 mėnesiai ago

      Ką siūlai, vatnike, kviestis putlerį?

      Atsakyti
    • Taigi says:
      2 mėnesiai ago

      Ne tik konservatoriai kūrė, bet ir visos Lietuvą valdžiusios partijos, o tam pritarė patys Lietuvos gyventojai.

      Atsakyti
  14. Skaitytoja says:
    2 mėnesiai ago

    I Vilnių autobusu nebėra ,i kauna irgi …kur mes gyvename ? Akmens amžius,džiunglės?

    Atsakyti
    • Petras says:
      2 mėnesiai ago

      Kurorte

      Atsakyti
  15. Jane says:
    2 mėnesiai ago

    Tikrai labai gerai būdavo važiuoti o dabar nebėra kuo nuvažiuoti kodėl taip daro nors padaryti ne kiekviena dieną bet vaziuotu

    Atsakyti
  16. Vaida says:
    2 mėnesiai ago

    Gryštame į akmens amžių.

    Atsakyti
    • Atsakymas says:
      2 mėnesiai ago

      Ar kai kievienas studentas iš Anykščių į Vilnių ar Kauną važiuoja su nuosava mašina yra akmens amžius?

      Atsakyti
      • U says:
        2 mėnesiai ago

        Ne visi tikrai.Dauguma susitaria važiuoti kartu.Na ne visus juk žinote tikrai.Ne visi tėvai turtingi,ne visi.Ir nebus lygiaivos niekados…istorija tą rodo,.taip visame pasaulyje.gyvenimas tai kova už laisvę ir išgyventi.

        Atsakyti
  17. Keleivis says:
    2 mėnesiai ago

    Jo gerovės valstybė .niekam nerūpi tik reikalingi kai vyksta balsavimas.

    Atsakyti
    • RR says:
      2 mėnesiai ago

      Taip visame pasaulyje.Gyvenimas nelengvas visados buvo,nebent kas iš kolchozû vogė, gamyklų, statybų aikštelių, konditerijos, pieniniû..tie ilgisi tų laikų ir galvoja ,kad amžinai tai tęsis,taip nebūna…

      Atsakyti
  18. Ūkateu says:
    2 mėnesiai ago

    Kažin, keli iš čia rašančių yra važiavę maršrutiniu autobusu ir kada paskutinį kart, įdomu būtu sužinot

    Atsakyti
    • Vaidas says:
      2 mėnesiai ago

      Niekada!!!

      Atsakyti
      • K says:
        2 mėnesiai ago

        Prašom nebalsuoti ir nerašyti už kitus.Vaziuoja žmonės ir iki Ukmergės ir Kauno, važiuoja..tai jūs tikrai ne.

        Atsakyti
    • Baltas says:
      2 mėnesiai ago

      Kasdien į darbą ir iš darbo!

      Atsakyti
    • to ukatau says:
      2 mėnesiai ago

      Aš neturiu automobilio ir nevairuoju. Todėl važiuoju autobusais.

      Atsakyti
  19. Viktorija says:
    2 mėnesiai ago

    Vo kaip gerai

    Atsakyti
  20. Svedasu Jadze says:
    2 mėnesiai ago

    Taj neugi da gali buti kiteip geroves valstybej laisvoj Letuvoj. Jesam laisvi na viska, na gerū algū ir pensijū, pigiū prekiū, dabar ir na autobusū busma laisvi. Taj pre rusa buva blogas gyvenimas, je dabar rojuj vgyvenam taj ir džiaukimes.

    Atsakyti
    • Fui says:
      2 mėnesiai ago

      Durna tavo tarmė

      Atsakyti
  21. Petrelis says:
    2 mėnesiai ago

    Vo kaip gerai

    Atsakyti
  22. Vietinė says:
    2 mėnesiai ago

    Tai kam ta autobusų stotis,vis tiek autobusai beveik nebevažiuoja.

    Atsakyti
    • hai says:
      2 mėnesiai ago

      Rokiškio savivaldybė nusprendė subankrutuoti Anykščių stotį? Į karą, broliai.

      Atsakyti
  23. ,,, says:
    2 mėnesiai ago

    Vadinasi 21amžius pėstute teks vaikščioti kaip anais gerais laikais ir dar sako kad negryžta praeitis oi kaip gryžta net bėgom bėgte bėga

    Atsakyti
    • Ar blogai says:
      2 mėnesiai ago

      Rokiškyje labai populiarus vaikščiojimas su lazdomis

      Atsakyti
      • Janė says:
        2 mėnesiai ago

        Meras su paspirtuku varinėja

        Atsakyti
    • Petrelis says:
      2 mėnesiai ago

      Vo kaip gerai

      Atsakyti
  24. Daiva says:
    2 mėnesiai ago

    Kaip stagnacijos laikais ,kazkoks absurdas !

    Atsakyti
  25. Ona says:
    2 mėnesiai ago

    tai betvarke, zmones kencia, o valdziai dzin….

    Atsakyti
    • Onut says:
      2 mėnesiai ago

      Tu už Rokiškio valdžią nebalsuoji, aišku, kad dzin

      Atsakyti
  26. Dalia says:
    2 mėnesiai ago

    Absurdas! Tai vadinasi gerovės valstybė? Net nekyla rankos ką nors komentuoti, dar didesnės galimybės taxi vairuotojams, o jų apetitas tai òi

    Atsakyti
    • Uuu says:
      2 mėnesiai ago

      Savininkai yra Uždara Akcinė Bendrovė…ar ne taip.

      Atsakyti
      • Aaa says:
        2 mėnesiai ago

        Anykščių komunalinis irgi UAB …
        ESA 2010 sektorius Ne finansų bendrovės – Viešieji (kodas 11001)
        Profesionali ataskaita
        Įmonės valdyme dalyvauja:
        – Rokiškio rajono savivaldybė valdo 100% akcijų.

        Atsakyti
  27. Xe says:
    2 mėnesiai ago

    Ištrauka iš konservatorių genocido plano,kurį pasirašė pats prezidentas Nausėda. Paaiškinimas kur ir kodėl dingo,80% visų anksčiau buvusių autobusų maršrutų.

    „Kodeksas numato naujus reikalavimus vežėjams, jų autobusams, kurie turės būti ne senesni nei 14 metų, o nuo 2026-ųjų – iki 10 metų.

    Taip pat nustatomi maršrutų sudarymo kriterijai ir tvarkaraščių derinimo principai, garantijų sistema, pagal kurią vežėjas vykdytų savo įsipareigojimus ir prisiimtų atsakomybę už jų nevykdymą.”

    Atsakyti
    • Kkk says:
      2 mėnesiai ago

      Yra UAB ir viskas… jų biznis ir kvit

      Atsakyti
      • Xe says:
        2 mėnesiai ago

        UAB prieš naujus įstatymus nepapūs. O įstatymai palankūs tik didiesiems vežėjams.

        Atsakyti
  28. Kraštietis says:
    2 mėnesiai ago

    Ukmergę iš Ažuožerių pasiekti galima tik unksti ryte ir vakare septynioliktą val.Stoja tik du autobusai.
    O tie kurie dar ir važiuoja per Anykščius tai mūsų kaimo stotelėje nestoja.
    Va taip ir gyvenam savam kaimelyje, be autobusų.
    Siaubas. ,,Gyvenimas gerėja”.

    Atsakyti
    • Kraštiečiui says:
      2 mėnesiai ago

      ROKIŠKIO SAVIVALDYBĖ YRA ROKIŠKIO AUTOBUSŲ PARKO SAVININKĖ. Duoti Rokiškio mero telefoną?

      Atsakyti
  29. Xe says:
    2 mėnesiai ago

    Padėkokit konservatoriams!

    Konservatorių viešojo susisiekimo reforma,kuri įsigaliojo nuo liepos 1,kad žmonėms būtų geriau ir patogiau.

    Pagal konservatorius: Autobusai turi buti ne senesni nei 14 metų – iškart mažiems vežėjams,kurie veždavo senais autobusais – bet 2 kart pigiau nei Kautra…valdžia uždraudė vykdyti veiklą. Šitie reisai iškart atkrito.

    Ir daugiau konservatoriu reformos punktų taip jau sutapo,kad vykdyti keleivių vežima gali tik Kautra,Toks ir kitos didżiosios įmonės,kurios atitinka ” naujus mistinius keleivių vežėjų reikalavimus”

    Konservatoriai atvirai pademonstravo lobizmo pavyzdį keleivių vežimo sektoriuje įteisindami tik didžiuosius rinkos žaidėjus,o mažiesiems ne tiesiogiai – bet sudarydami neįgyvendinamas sąlygas…tai yra per aplinkui uždrausdami toliau vykdyti savo veiklą.

    O kas buna kai įsigali monopolija??? Teisingai – greitu metu Kautra ir Toks vėl kels bilietų kainas. Keleiviai rinktis jau nebeturi iš ko…

    Konservatorių genocidas tesiasi.

    Atsakyti
    • X says:
      2 mėnesiai ago

      Ne jie savininkai.

      Atsakyti
  30. Eva says:
    2 mėnesiai ago

    Rokiskis

    Atsakyti
  31. Keleivė says:
    2 mėnesiai ago

    Sveiki.vertinu labai blogai.šis autobusas ypatingai reikalingas -tinkamas laikas dirbantiems žmonėms Kaune ir ypač savaitgalį ir darbo dienomis.Reikalaujam atstatyti tą grafiką Kaunas-Rokiškis.
    Gali važiuoti ir Kautros autobusai šiuo grafiku.

    Atsakyti
  32. zita. says:
    2 mėnesiai ago

    Gerovės valstybė…

    Atsakyti
    • Faktas says:
      2 mėnesiai ago

      Gerovės valstybė prasideda nuo Rokiškio savivaldybės.

      Atsakyti
  33. . says:
    2 mėnesiai ago

    Gal važiuoti prie Rokiškio savivaldybės su plakatais?

    Atsakyti
  34. zmogus says:
    2 mėnesiai ago

    o kaip pasiekti Ukmerge ?nors su persedimais patekdavai i Vilniu .siaubas toks mastymas kad visi vazineja nuosavais automobiliais

    Atsakyti
  35. Anupras says:
    2 mėnesiai ago

    nėra ko važinėti. Reikia anglies dvideginio pėdsaką sekti ir mažinti. Planeta padėkos.

    Atsakyti
    • Lll says:
      2 mėnesiai ago

      Važiuoja žmonės į onkologinius,kitas ligoninės..

      Atsakyti
    • R says:
      2 mėnesiai ago

      Planeta nedekos niekada,ji naikinama ne reisais autobusų.Kvaily tu .

      Atsakyti
  36. J says:
    2 mėnesiai ago

    Jei dar Kautra sumažins reisų,kas daryti vargšams ir ligoniams.

    Atsakyti
    • Baltas says:
      2 mėnesiai ago

      Jie greitu laiku – išmirs… Nėra žmogaus – problemos nėra!

      Atsakyti
  37. Keleivis says:
    2 mėnesiai ago

    Nėra žodžių, nėra.

    Atsakyti
    • Keleiviui says:
      2 mėnesiai ago

      Jei tu neturi žodžių, tai Rokiškio savivaldybė ir daro.

      Atsakyti
      • X says:
        2 mėnesiai ago

        Ne jie savininkai.

        Atsakyti
        • marsiečiai savininkai says:
          2 mėnesiai ago

          Uždaroji akcinė bendrovė „Rokiškio autobusų parkas”
          Registracijos adresas Rokiškis, Panevėžio g. 7
          Įstatinis kapitalas 247 341,22 €
          Akcininkai
          Įmonės valdyme dalyvauja:
          – Rokiškio rajono savivaldybė valdo 100% akcijų.

          Atsakyti
      • Naaa says:
        2 mėnesiai ago

        Ką keleivis paprastas padarys,prote

        Atsakyti
        • ats says:
          2 mėnesiai ago

          Parašys komentarą Anykščių rajono laikraštyje. Sunku susirasti Rokiškio savivaldybės kontaktus?

          Atsakyti
          • Nnnn says:
            2 mėnesiai ago

            Kas iš to….

  38. A says:
    2 mėnesiai ago

    Siaubas

    Atsakyti
  39. Tirlia lirlia... :) says:
    2 mėnesiai ago

    Va taip. Su tuo ir sveikinu! 🙂 Jeigu reikės – į vieną Rokiškio ligoninę jus su švyturėliais ir sirena nuveš…:)

    Atsakyti
    • Petrelis says:
      2 mėnesiai ago

      Vo kaip gerai

      Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitas įrašas

ANYKŠČIŲ RUDENS ŠVENTĖS PROGRAMA

V. Zelenskis atvyko į Vilnių dalyvauti NATO viršūnių susitikime

Panašūs straipsniai

Paskutinės 2024-ųjų metų „Anykštos“ prenumeratos akcijos valandos

2023-09-22
0

„Anykštos“ laikraščio prenumeratą 2024 metams branginsime – kelsime kainą.
Jeigu galėtume, tikrai nesiektume iš skaitytojų, kurių daugelis kartu su mumis yra...

„Anykštos“ redakcijos darbo laikas

2023-09-22
0

Pasibaigus „Anykštos“ laikraščio prenumeratos akcijai, redakcija grįžta prie įprasto darbo laiko.

Redakcija pirmadieniais – ketvirtadieniais dirbs nuo 8.00 iki 17.00 valandos...

Šeštadienio „Anykštoje” 2023-09-23

2023-09-22
4

...

Sudaryta būtinojo hospitalizavimo ir izoliavimo gydytojų komisija

2023-09-22
0

Šią savaitę Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio potvarkiu sudaryta Anykščių rajono savivaldybės būtinojo hospitalizavimo ir būtinojo izoliavimo gydytojų specialistų komisija.

Komisijos...

Anykšta TV:

Naujienos

Paskutinės 2024-ųjų metų „Anykštos“ prenumeratos akcijos valandos
„Anykštos“ redakcijos darbo laikas
Šeštadienio „Anykštoje” 2023-09-23
Sudaryta būtinojo hospitalizavimo ir izoliavimo gydytojų komisija
Savaitgalio diskusija: Kaip išspręsti smarvės problemą?
Liūdnos pasakos paženklintu keliu…

Apskrities nusikalstamų įvykių apžvalga

Rugsėjo 21 dienos apskrities įvykių apžvalga
Rugpjūčio 20 dienos apskrities įvykių apžvalga
Rugsėjo 19 dienos apskrities įvykių apžvalga
Rugsėjo 18 dienos apskrities įvykių apžvalga
Rugsėjo 17 dienos apskrities įvykių apžvalga
Rugsėjo 16 dienos apskrities įvykių apžvalga

Lietuvos ir užsienio naujienos

Lietuvoje minima diena be automobilio
Lietuvos regionuose – nemokamos šunų ir kačių sterilizacijos iniciatyva
Seimas uždraudė kailinių žvėrelių fermas
Finansiniai sukčiai taikosi į vis jaunesnius žmones
Naujam medžioklės sezonui siūloma nustatyti 341 vilko sumedžiojimo limitą
Lietuvoje minima Europos diena be žuvusiųjų keliuose

Laikraštis

Svarsto, kaip padėkoti dėkotojams (Nr. 33, 2022-04-30)
Saulės jėgainių parką savivaldybė statys aerodromo teritorijoje (Nr.31, 2022-04-23)
Anykščių kultūra išpopuliarėjo Indonezijoje (Nr.30, 2022-04-16)
Kario paminklas Kurkliuose nudažytas Ukrainos vėliavos spalvomis (Nr.29, 2022-04-12)
Jei ne švietimas – Anykščių rajonas muštų indekso dugną (Nr.28, 2022-04-09)
Iš Tarybos darbotvarkės išbrauktas 21 klausimas (Nr.26, 2022-04-02)
Restoraną ant Šventosios kranto numatyta nuomoti už kuklią kainą (Nr.25. 2022-03-29)
Anykščiuose ukrainiečius šokiravo atlyginimo dydis (Nr. 24, 2022-03-26)

Vietovės ir žmonės

Mačionių kaimas patrauklus verslui ir poilsiui
Mikieriai ir nuostabusis Leika
Skiemonyse tuščių sodybų beveik nelikę
Nuo melioracijos išsigelbėjo pakišdamas revoliucionierių
„Nebėr Jurgiškio…“
Žiogų kaime Žiogai negyvena
Levaniškiuose užpuolė šunys
Vaikystės pievose prezidentas gano aubrakus

skelbimas žiūrėk

skelbimas žiūrėk

Apklausa

Kaip vertinate naujosios Anykščių rajono savivaldybės valdžios pirmuosius darbo mėnesius?

Rezultatai

  • Balsavimų archyvas

PRENUMERATA

PRENUMERATA

Jara rugsėjis

Jara rugsėjis

Anykštėno kortelė

Anykštėno kortelė

Anyksciu kulturos centras 300×250@2x

Anyksciu kulturos centras 300×250@2x

Anūkis

Anūkis

AMC baneris

AMC baneris

300x250px-su-ikonelem

300x250px-su-ikonelem

AM-kiekvienam-sodui-300×400

AM-kiekvienam-sodui-300×400

Bendraukime Facebook tinkle



baseino bangenis dovanų kuponas

baseino bangenis dovanų kuponas

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu siluma 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu kvarcas 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu komunalinis ukis 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

Anyksciu kredito unija 300×250@2x

akksc.lt

akksc.lt

Anyksciu vandenys 300×250@2x

Anyksciu vandenys 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Anyksciu ismanioji tv 300×250@2x

Duju balionai 300×250@2x

Duju balionai 300×250@2x

UAB „Anykštos redakcija” leidžia laikraštį „Anykšta“, žurnalą „Aukštaitiškas formatas” , internetinį naujienų portalą www.anyksta.lt.

Antradieniais ir šeštadieniais leidžiamas laikraštis „Anykšta“ – didžiausias Utenos apskrityje.

Laikraštis įkurtas 1948 m. Iki 1990–ųjų jo pavadinimas – „Kolektyvinis darbas“.

UAB „Anykštos redakcija“
Įm. kodas: 154129124
PVM kodas: LT54129219
Banko rekvizitai: Luminor Bank AS, Lietuvos skyrius
A/s: LT954010043100090251
Adresas: Vilniaus g. 29, LT-29145, Anykščiai

UAB „Anykštos redakcija” direktorė, vyriausioji redaktorė – Gražina Šmigelskienė
Portalo Anyksta.lt redaktorius – Robertas Aleksiejūnas

Remia projektus:  „Kadras“ (4 tūkst. Eur), „Legenda: Gyvieji Anykščiai – 2023“ (7 tūkst. Eur).

anykta.lt logo

UAB“Anykštos redakcija“ – Nacionalinės rajonų ir miestų laikraščių leidėjų asociacijos narė.

  • Kontaktai
  • Reklama
  • Apie mus
  • Prisijungti
  • Prenumerata
  • Privatumo politika

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

No Result
View All Result
  • Naujienos Anykščiuose
    • Politika
    • Bendruomenės
    • Verslas
    • Sveikata
    • Kultūra
    • Švietimas
    • Teisėsauga
    • Sportas
    • Gamta
    • Žmonės
  • Lietuvos ir užsienio naujienos
    • Nusikalstamų įvykių apžvalga
  • Gyvieji Anykščiai
  • Aukštaitiškas formatas
  • Vox Populi
    • Dienos sentencija
    • Komentaras
    • Balsavimo rezultatų archyvas
  • Laisvalaikis
    • Gamtos knyga
    • Konkursai
  • Anykšta TV
  • Veiklos Anykščiai
  • Ženklai ir žmonės
  • Premium Anykšta
  • Prenumerata
  • Skelbimai
  • Archyvas
    • Naujienų archyvas
    • Laikraščio archyvas

© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

All fields are required. Log In

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In