Parmazonas Jonas: „Kiek dar reikia Anykščiuose kultūros įstaigų, menų centrų? Jau beveik dešimt tokių įstaigų. Yra ir Menų inkubatorius, ir gausybė kitokių panašių įstaigų. Ar jos tarpusavyje nesutaria, kad dar reikia kažkokią panašią įstaigą steigti, ar nėra kur dėti biudžeto pinigų? Mėtomi tūkstančiai kaip į balą ir niekas nieko. Tarybos nariai snaudžia, gaudami milžiniškus atlyginimus, niekas nieko nežiūri. Gal geriau pasirūpinkime ligonine, kuriai jau krachas artėja.“
Anykštėnai neturi nė vienos civilinės saugos reikalavimus atitinkančios slėptuvės. Dabartiniam merui su architekte į civilinę saugą net tebevykstant karui kažkaip giliai dzin- jie džiazuos ir pažindinsis su menais kažkokioj salėj. Anykštėnų dėl tokios smulkmenos atsiklaust nereikia – demokratiją formaliai galima vėl pavaidint prieš rinkimus???
Tai gal is karto nebesismulkindami ta sale pavadina TUBIO sale, pakabina jo foto per visa siena ir slovingai atidaro kaip beevik generolo mene! Juk su pilimi neisdege, tai dabar kompensuos mero generolo sales rumais!
Blogai, kad savivaldybe nepateikia siam projektui, kuris vydomas is laimetu ES regioniniu lesu, sampratos, ideju, logikos, todel visokie trenti jonai parmazonai ir ratautai raso nesamones, nes neturi informacijos.
Pritariu. Geriau rūpėtų anykštėnų sveikata ir būtų suteikiamos gyventojams pačios būtiniausios paslaugos ligoninėje, o ne rūpinamasi kuo nebūtina. Dabar jei kas nutinka staiga ir nenumatyto, turi lėkt ( jau net ne pats) į kito miesto gydymo įstaigą, kad tau suteiktų būtinąją med. pagalbą, kurios negavai savo miesto ligoninėje. Ar čia normalu? Tai kam tada reikalinga iš viso tokia įstaiga, kas gali atsakyt į šį klausimą?
Dar priskaičiuokit mokyklų, darželių, muziejaus, bibliotekos sales, Okuličiūtės dvarelį. Anykšta jau rašė, kad šitą reikalą atseit sugalvojo Biliūnaitė, o Gasiūnienė su Tubiu labai džiaugiasi idėja dėl naujos salės padžiazavimui. Tik ar būsit ponai laimingi, atėmę iš anykštėnų turgų ir biudžeto pinigus ne ligoninei, o savo įgeidžiams?
Rūpintis reikia tais, kurie bent jau rodo pažangą. Menų įstaigos rodo pažangą. Ligoninė nžn. Pritraukia nemažai žmonių, menininkų, kūrėjų. Atsidaro net naujos dailės galerijos. Ko bambate? Bambekliai? Blogai kad kultūros daug?
Anykštėnai neturi nė vienos civilinės saugos reikalavimus atitinkančios slėptuvės. Dabartiniam merui su architekte į civilinę saugą net tebevykstant karui kažkaip giliai dzin- jie džiazuos ir pažindinsis su menais kažkokioj salėj. Anykštėnų dėl tokios smulkmenos atsiklaust nereikia – demokratiją formaliai galima vėl pavaidint prieš rinkimus???
Reikia konstatuoti, kad šios kadencijos savivaldybėje vyrauja dvasinė ubagystė.
Tai gal is karto nebesismulkindami ta sale pavadina TUBIO sale, pakabina jo foto per visa siena ir slovingai atidaro kaip beevik generolo mene! Juk su pilimi neisdege, tai dabar kompensuos mero generolo sales rumais!
Blogai, kad savivaldybe nepateikia siam projektui, kuris vydomas is laimetu ES regioniniu lesu, sampratos, ideju, logikos, todel visokie trenti jonai parmazonai ir ratautai raso nesamones, nes neturi informacijos.
net jeigu nieko nekainuotų biudžetui, tokio durno projekto nereikia
Tavo aklo durnumo Anyksciams tikrai nereikia.
Pritariu. Geriau rūpėtų anykštėnų sveikata ir būtų suteikiamos gyventojams pačios būtiniausios paslaugos ligoninėje, o ne rūpinamasi kuo nebūtina. Dabar jei kas nutinka staiga ir nenumatyto, turi lėkt ( jau net ne pats) į kito miesto gydymo įstaigą, kad tau suteiktų būtinąją med. pagalbą, kurios negavai savo miesto ligoninėje. Ar čia normalu? Tai kam tada reikalinga iš viso tokia įstaiga, kas gali atsakyt į šį klausimą?
Dar priskaičiuokit mokyklų, darželių, muziejaus, bibliotekos sales, Okuličiūtės dvarelį. Anykšta jau rašė, kad šitą reikalą atseit sugalvojo Biliūnaitė, o Gasiūnienė su Tubiu labai džiaugiasi idėja dėl naujos salės padžiazavimui. Tik ar būsit ponai laimingi, atėmę iš anykštėnų turgų ir biudžeto pinigus ne ligoninei, o savo įgeidžiams?
Rūpintis reikia tais, kurie bent jau rodo pažangą. Menų įstaigos rodo pažangą. Ligoninė nžn. Pritraukia nemažai žmonių, menininkų, kūrėjų. Atsidaro net naujos dailės galerijos. Ko bambate? Bambekliai? Blogai kad kultūros daug?
ir Piziaus tikėjimo sekėjams apeiginių patalpų centre reikia!
Kas išrinko tokia valdžia tas ir nuverst gali.
Anykščiai bus kaip Kavarskas,Viešintos….su milžiniša savivaldybe
Slauga bus tik…kas neaišku
Kažkuo nepatinka valstiečių ir socialdemokratų valdymas? Nepatinka- išvažiuok įš kitą rajoną.