Sausio 30–31 dienomis Anykščių turizmo ir verslo informacijos cdentras Vilniuje dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje „Adventur 2026“ Parodos gastronomijos temą Anykščių stende „Anykščiai kiekvieno skoniui“ pristatė restoranas „Palaima“, kavinė–motelis „Arklių pašto stotis“, gastrobaras „Mandri puodai“,Anykščių L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka, AAngelų muziejus – Sakralinio meno centras ir kiti.
Parodoje dalyvavę muziejininkai apie parodą pasidalijo žinute socialiniuose tinkluose.
„Lankytojams pristatėme artėjančio turistinio sezono naujienas ir kvietėme išbandyti virtualiosios realybės patirtį, leidžiančią pasinerti į Antano Baranausko poemos „Anykščių šilelis“ vaizdinius, nuotaiką ir naujai išgyventi Anykščių šilo pasaulį.
Džiaugiamės lankytojų susidomėjimu, smalsiais klausimais ir pokalbiais – tokie susitikimai dar kartą primena, kad literatūrinis paveldas gali būti gyvas ir patrauklus šiandien“, – rašoma muziejininkų pranešime.
Anykščių TVIC nuotraukos

























Įdomu ar R.Ačas buvo Epšteino klientas? Elitas? Visiškas elitas. Turtingas? Tikrai turtingas.
Ačas blogai kalba angliškai, todėl sunku tikėtis, kad pateko į p.rojų.
Svarbu, kad nebūtų reklamos, jog Anykščiai atitinka Remigijaus Ačo skonį
Žmonės visame pasaulyje miršta kiekvieną dieną,minutę… Vieni iš jų būsime ir mes,tik nežinia kada. Mūsų gyvenimas gali bet kuria sekundę baigtis.O kas tada? Galvojam viskas taip ir pasibaigs?
Tikrai ne,nes tada mūsų lauks amžinasis gyvenimas. Ir bus tik dvi vietos iš kurių mes vienoje tikrai praleisime visą amžinybę.
Tai yra amžinas džiaugsmas su Dievu rojuje,arba amžinos kančios ugnies ežere.
Patikėkit,tai nėra pasaka,bet baisi realybė tiems kurie pasiliks prie savo nuodėmingo gyvenimo atmetę Dievą. Tada daug žmonių atgailaus,bet jau bus per vėlu…
Tad prašau susimąstykime dabar,kol dar sakoma šiandien.
Kur pateks jūsų siela amžinybėje renkatės jūs.
Tad jei jums tikrai svarbu jūsų sielos likimas amžinybėje,tai grįškite ir susitaikykite su Dievu per Jo Sūnų JĖZŲ KRISTŲ,atgailaudami už savo nuodėmes.
Atgailos malda
Viešpatie JĖZAU KRISTAU,nuoširdžiai gailiuosi dėl visų blogų ir neteisingų dalykų, kuriuos esu padaręs savo gyvenime.
Prašau,atleisk man.
Aš nusigręšiu nuo viso to blogo kurį žinau,kad dariau.Ačiū JĖZAU,kad mirei ant kryžiaus dėl manęs,kad išlaisvintum mane nuo nuodėmių.
Ateik į mano gyvenimą,mokyk mane,kaip teisiai gyventi,vesk mane savo keliu,pripildyk Šventąją Dvasia ir pasilik su manimi amžinai,kad neįšeičiau į pražūtį.
Ačiū Tau JĖZAU. Amen.
Na,o toliau įsigykit Naująjį Testamentą ir pradėkit skaityti,kad pažintumėt JĖZAUS KRISTAUS mokymus ir paliepimus savo gyvenimui.
Nepamirškit prieš skaitant pasimelsti ir paprašyti Dievo,kad padėtų suprast bei pažinti tikrą tiesą.Tai yra Dievo žodį.
Telaimina jus Dievas ir atveda į savo šviesą.
P.S.
Iš Dievo nepasišaipysim,ką pasėsim tą ir pjausim. Dar priminsiu,kad būdami amžinybėje atgailauti ir keistis jau nebeturėsime galimybių.
Bus tik baisus Dievo nuosprendis tiems kurie netikėjo arba nenorėjo Jo klausyti pasilikdami prie savo nuodėmingo gyvenimo.
Rinktis jums.
Anykščiai ira kiaulės šūdo skonio.
Ragavote?Skanaus ir toliau…