Anykščių rajono savivaldybės administracija paskelbė konkursą per kurį turėtų būti išrinktas naujas Kultūros ir turizmo skyriaus specialistas. Sprendžiant pagal pareigybės aprašymą naujas darbuotojas megs tarptautinius ryšius.
Tarptautinių ryšių specialistui, pagal konkurso reikalavimus, užtenka koleginio bakalauro išsilavinimo. Specialistas turėtų būti įdarbintas pagal darbo sutartį.






















Laisvai kalbu angliskai ir rusiskai , bakalauras 221 balai.
Anyksciams svarbiausia atsikratyti Tubio diktaturros ir pradeti nauja normalu garbinga gyvenima.
vadovas meras, buvęs policijos viršininkas Tubis sukuria tokią slogią atmosferą Savivaldybės administracijos darbuotojams, kad ne tik naujų neateis dirbti, bet ir seni išsibėgioja,
išskyrus Tubio asmeninę “šakalę” Ingą E.
Tokio chaoso rajono valdyme dar nebuvo.
Čia su Belorusija ir Slovakija megs kad Žiogas au Eidrigevičiene ir Tubys su Velniškiene galėtų pasituristinti?
Kam daugiau kaimo savivaldybei užsienio ryšiai reikalingi?
Aukštos kvalifikacijos pažįstamas iš Vilnius paklausė apie apie galimą darbą vadovu vienoje iš nuolat konkursus skelbiančių įstaigų. Papasakojau tik šią dalį. Liko gyvent Vilniuje ir vadovaut tarptautinės kompanijos padaliniui. Nieko apie vadą ir antspauduojamas duris sakyti nereikėjo. Sėkmės ieškant nežinančių.
is vilniaus mat ir vaziuos dirbti i Anykscius )))
Buvo anglistė administracijos direktorė, prieš kurią Tubis panaudojo „stambiąją artileriją”, kaip sako ji pati. Puiki anglistė pedagogė, buvusi Švietimo skyriaus vadovė, dabar geria saujom vaistus ir negali atsigauti, kaip apie ją kalba artimi jos draugai. O galėjo puikiai dirbti, ir atstovauti tuo pačiu savivaldybę, bet buvo niekšiškai pašalinta. Va kokį generolą turim. Galėtų jį kaip kažkada Čičinską žiemą nutrenkti ant tilto perkūnas už visus jo blogus darbus.
Nuo tokios darbuotojos ,dar dabar ir svietimo skyrius ir mokyklos nuo jos diktato negali atsigauti
O kuo neįtiko mero patarėja Rūta, kuri yra anglų kalbos specialistė, galėjo kuruoti tarptautinius ryšius? Patys nežino vadovai ko ieško. Savivaldybės kultūros skyrius ir taip silpnas, jei dar už tarptautinius ryšius bus atsakingas, tai visiškas žlugimas.
o kam merui, kuris per 4 metus galutinai tapo Anykščių rajono savivaldybės kalėjimo viršininku, tokie ryšiai? Ar kalėjimai tarpusavyje draugauja? Neteko girdėti.
Galėtu kviesti Laimą Fergizą, kalba, rašo, skaito knygas keturiomis kalbomis, išmaiśęs Europą skarsai išilgai.
Kandidatuoti nedraudžiama, jeigu kandidatas nepriekaištingos reputacijos.
Tačiau yra kvakifikaciniai reikalavimai valstybės tarnyboje.
P.s. čia ne politinio pasitikėjimo postas.
Fronto partija jau turėtų būti senaties termine… Galima.
O jei rajono vadovo reputacija priestaringa, jei pats meras toksiskas, tai kaip tada?
Tas klounas niekam netinkamas .Dar Ratauta pasiulyk )))
Taigi turėjo tokią „gerą” specialistę – ir prie pečiaus ir prie svečio. Kurioj vietoj neįtiko.
Pirma susiranda vis naujų užsienyje partnerių draugystei, o paskui ieško žmogaus, kuris padėtų suorganizuoti pramogines rajono vadovų keliones.
Ar nepakanka politinio patarėjo (-os) iš mero pasitikėjimo komandos, kurio pareigybinėse funkcijose ir tas aprašyta, o jau skyriaus vedjas iš administracijos gali tuos užmegstus ryšius įteisinti taip, kaip valdančiai daugumai tinka. Kita vertus, šias paslaugas savivaldybė gali pirkti iš savo Turizmo informacinio centro arba iš nepriklausomų paslaugos teikėjų, kaip jau daro su kitų darbų pirkimais.
Mano galva tai perteklinis aprato išpūtimas tik dėl to, kad funkcijos nepaskirstytos pagal atsakomybes.
taigi Ramunė vien meilės energijos eilėraščių grafomanija galėtų pilnai būti ir tokia tarptautine Ramune!
meas darys kai Ramunite taptautini rysi pasigaus, taigi nebeuzteks vien velnio lasu, reiks ir tabletes. Kur jusu sazine tokia meile draskyt
Kas su gerom užsienio kalbų žinom eis dirbt už 1700€ ant popieriaus..
Ir dar kai valdžia tokia
ateisiu su 100 kalbų ŽINOVAS
Jau ne tik viarslynykai vergų ieško.