Ketvirtadienį Anykščių rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus balsuojama dėl Anykščių sveikatos centro steigimo.
Kaip jau buvo skelbta šio centro veikloje dalyvaus savivaldybės įstaigos – Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, VšĮ Anykščių rajono savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centras, VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė, VšĮ Anykščių rajono psichikos sveikatos centras bei privati įstaiga UAB „Medicinos namai šeimai“.
Anykščiai sveiki – Šventosios upė, paupio takai, pušynai aplinkui, švarus oras, ramybė. Būkite gamtoje ir sveikatinkitės. Sąlygos idealios. Kokio dar centro reikia?
ar kas pasidomejo gyventoju,reikalinga tai,tegul ligoninej nauja gera vadova suranda ir tikrai butu geriau,o db pinigai i bala…yra poliklinika,ligonine,tegul sios organizacijos tik dirba savo darba ir viskas bus gerai.
100 % pritariu
Kam iš to nauda? Kas pagerės paprastam piliečiui? Steigia centrus,o gaunasi pakraštys.
Bus kolūkis labai fainas-
5-os vištos ir…
gaidynas!
Tai buvo skelbta ,kad rašys bendradarbiavimo sutartį, kaip tada suprast…..