Deivido RAMONO nuotraukos
Vienoje iš avaringiausių Anykščių rajono vietų – Svėdasų sankryžoje penktadienį susidūrė trys automobiliai. Avarijoje yra sužeistų.



Laimei, pirminiais duomenimis sužeidimai nėra sunkūs, viena iš keleivių „iššovus“ oro pagalvei patyrė šoką.






















Tai puikų Uzdriai ten buvo Svedasu sankryžoi. Juk jie nemato ir vairuoja.
Ko čia stop ženklas nuo žioplumo vaistų nėra pakankamai aiškiai sankryža sutvarkyta. Gal nežino taisyklių vairuotojas
Rajono iškrypėliai neįstengė STOP ženklo pastatyti.
Sutikite į Nemuno Aušra, ne tik StOp ženklus pastatys, bet ir merą pakeu u geresnį
da pamįsliau kad jau čia savivaldybe su nauju dronu atalake pasižiūrėt
Tai išsami informacija, tai geras reportažas, taip viskas aišku. Geriau neskubėkite skelbti tokios niekinės informacijos. Kas kur važiavo, kas kaltininkas, kodėl susidūrė net trys automobiliai. Niekas neaišku. Aišku tik tiek, kad ta sankryža labai pavojinga, bet niekas dėl to dėmesio neskiria. Svarbu Svėdasuose daryti-perdaryti pėsčiųjų perėjas, dar kažkokius remontus atlikinėti.
Pažiūrėk kiek ir kokius dviračių takus tiesia. Milijonai!
visas bėdas kai vienas durnas, kitas žioplas a trečias subinėn žiūri. Jak ženklus matytū ir pagal taisykals vairutū neraijk ir eiline keliū ministrą unt sankryžas atvežt ale va bus planas rajona valdžiai su statistiku supažindint vietaj. Da atiminiau galas preš rinkimus vėl garodyt kadu šalygatvius Svedasys padaris kaip unt Europas ane teip kaip pre kalchozū laikū kai akspaltū užlieja unt smelia teip ir lika kur duobes na vandenia kur guzai na šaknū kur kojū gali išsisukt. Ale mūsū deputatam garai kaip yra anys pėsti nekesoja. Mažu tik preš naujus rinkimus vėl išlys kaip katinai per morčiū palei tvoras pasitrindami
kiek dar reikės avarijų ir kiek laukiama mirčių, kad glušams iš kelių direkcijos daeitų, kad ten jau seniai reikia daryti žiedinę sankryžą?
Kam daryti kazka toje sankryzoje-mazai bus galima savo kisenen isidet…kas gali paneigti,jog va prikisus nagus prie Turgaus-byres daug daug smarkiau slamanciu!!!
O tuo metu perėjas po šeštą kartą perdarinėja.