Rugpjūčio 1-ąją, šeštadienį Svėdasų Šv. Arkangelo Mykolo Parapijoje vyksta XXI Panevėžio Vyskupijos Gyvojo Rožinio Draugijos Kongresas „Taikos Karaliene, Tavo apgynimo šaukiamės“.
Renginio dalyviai užpildė bažnyčią, nemažai jų įsitaisė šventoriuje.






Šalia bažnyčios, ant šaligatvio stovėjo keli prekybininkų prekystaliai.
Renginį organizuoja Panevėžio vyskupijos Švč. Mergelės Marijos Gyvojo Rožinio draugija, kviečianti tikinčiuosius ir bendruomenes į maldos, tikėjimo stiprinimo ir bendrystės dieną. Į kongresą buvo kviečiami ne tik Gyvojo Rožinio draugijos nariai.























Meras iš sakyklos ar nuo altoriaus nesakė kalbos?
Štai kas buvo Svėdasuose šeštadienį svarbiausias- ne Panevėžio vyskupas, ne iš visos vyskupijos susirinkę kunigai, ne gyvojo Rožančiauis kongreso dalyviai, bet vienas kepurėtas asaba iš Svėdasų. Jis niekur nepamainomas, nepakeičiamas.
Gal ponas Guobis yra ne katalikas, o kito tikėjimo žmogus, kuriems privalu visur dėvėti kepurę. Svarbu, kad jis su portfeliuku, iš kurios tuoj ištrauks savo knygas ir pradės jomis prekiauti, visiems siūlyti.
Guobi,nusimki kepurę švenoriuje.Ir mažiau vaizduok.
Pasimelskim už išėjusiu, nuėjusius, praeinančius
Ir visokius gero plauko asmenis.
Man širdy pavasarių gal šimtas.
Blem dėl to infarktas gretinas.