
Seimo narys, demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovas Tomas Tomilinas feisbuke išdėstė savo požiūrį į kailinių žvėrelių fermas.
„Seimas net nepradėjo svarstyti kailinių žvėrelių fermų draudimo atidėjimo. Mūsų frakcija buvo vieninga. Nors jau prieš dvejus metus Seimas galutinai priėmė sprendimą uždrausti kailinių žvėrelių fermas, šiandien, būdami vos žingsniu nuo įstatymo įsigaliojimo, vėl buvo siūloma sugrįžti prie starto linijos. Kailių fermos jau uždraustos net 19 Europos valstybių, įskaitant Latviją ir Estiją. Tai ne tik racionalus, bet ir vertybiškai atsakingas sprendimas, neleidžiantis mušti, luošinti, dusinti ir kitaip kankinti savęs negalinčių apsiginti gyvūnų dėl prabangos prekių gamybos. Galime palaikyti verslą ir darbuotojus pereinamajame laikotarpyje, bet tai jokiu būdu neturėtų tapti pretekstu stabdyti šio įstatymo įsigaliojimo. Nutraukime žiaurų elgesį su gyvūnais, užbaikime šį chaosą. Ateities kartos turi teisę gyventi humaniškoje šalyje, kurioje brangi puošmena nėra pasididžiavimas, bet gyvūnų ašaros ir kančia!“ – parašė T. Tomilinas.
Esu prieš kailių fermas, bet kai perskaičiau kokias kompensacijas už atimamą verslą siūlo… Bolševizmas ir tiek. Gana šitų leftistinių nesamonių. Dar eikit su vėju kovot- klimato stabdyt.
Tomas Tomilinas kada nutrauksite žiaurų elgesį su žmonemis padarė,nepadarė galį ,negalį.kodėl nieks nieko nedaro.
Tu ką padarei gero,šmeiži tik pastoviai.
O pasirodo tera tik apipesiotas vistgaidys
Labai” gerai” išauklėto motinos žmogo komentaras.Baisu.
Sveiku protu nesuvokiama ,kaip tokie gali patekti i seima
Tai proto nerasta pas Jus ???
jei jau taip, tai jokios vistienos, jokios kiaulienos . O apie eriena net ir kalbos negali buti, kodel jus norit eriuko mesos, versiuko, tai prabanga. Jokio pieno nes karve jo nenori duoti. Gaminkit viska is CH4 paprastiems suprantamau naftos ir duju, ir rubus ir mesyte. O ne gyvunus kankinkit. Po to nesiskuskit kad vaikai alergiski, kad ligos idomios, o paprasciausiai chemijos i burna daugiau isidekit, ir …
Vakare, prie ošiančios Baltijos jūros, jeigu tik gerai įsiklausysite, galite išgirsti, kaip gailiai ir pratisai vaitoja Vilniuje konservatoriai-liberalai-skverneliniai… 😀
Antidepresantų mėnesio atsargos Wilno seimelyje irgi išseks tuoj. 😀
P.S. aišku, nieko nebus, dvaras Skardžiaus netvirtins, bet žinia ši – maloni. 😉
Nusimeskime kaukes
PONAI !!!Jei ismanytumet socialines spirales, ju raida, situacija is vis nedziugininti. Tai tik laikinas bus kairiuju jegu atokvepis, tiek pasauli, tiek lietuvoje. Kulturos baiginedavosi visada kaip onkologines lasteles jas suputydavo i dabartines kairiasias jegas panasios politines jegos.
Ir veliau jas nupusdavo visai kitu kulturu desiniosios jegos.
Tai Marijos zemes ateitis tokia, gal su sia dvi kadensijas bus panasiai dabartines daugumos atitikmuo.
Ir finisuos sia musu menka atkarpa Lietuvos kairuoliu ir pasauliniu karuoliu sinergizmas.
———————————–
Ko gero nereikia aiskinti kad filharmonija jokie ne desinieji. O absoliutus kairieji. Pagal tai kaip issivystes dabartinis vakaru pasaulio, Ultra kairiuju radikalu ir Ultra Desiniuju Radikalu konfliktas.
Matau daug kas dar siai dienai sako, kad nebesvarbu kas kairieji, kas desinieji. Yra Jonas Petras Ir Birute. Labai svarbu ir reikia ziureti su kokiomis jegomis Lietuvos partijos sietinos pasauliniame kontekste, atmetu ta LRT brieda, prorusiski ir ale patriotai.
Eik dar isgerk pora bambaliu nerasinejes.
Nesuk galvos zmogau.
Apsigyveno Anykščiuose?:)
Koks skirtumas kur gyvena.
Prieš tauta vykdo genocida,o čia klaunas žvėreliai parūpo, babkes sumokėjo?????
Pagarba Tomilinui.
Saunu Tomai taip ir toliau.
Gal vyno prigerei.
Nutraukite žiaurų elgiasi su Lietuva ir jos žmonėmis, grąžinkite IGNITI.
Pasistenk ir tu