Anykščių rajono savivaldybės adminisracija šiais metais suplanavo pirkti Šventosios upės šienavimo paslaugas.
Šioms paslaugoms numatyta išleisti kiek daugiau nei 12 000 Eur.
Praėjusią vasarą upės šienauti neprireikė.
Anykščių rajono savivaldybės adminisracija šiais metais suplanavo pirkti Šventosios upės šienavimo paslaugas.
Šioms paslaugoms numatyta išleisti kiek daugiau nei 12 000 Eur.
Praėjusią vasarą upės šienauti neprireikė.
"Su didžiule nuostalgija šiemet Joninių šventės nebus. Neturime projektinių lėšų. Bet, kitiems metams rašysime VVG projektą, kuris bus rašomas liepos...
Siekdama slaugytojų padėjėjus labiau įtraukti į klinikinę veiklą ir didinti jų savarankiškumą, sveikatos apsaugos ministerija patvirtino Slaugytojo padėjėjo veiklos reikalavimų...
Pirmadienio, birželio 22-osios, vakare Anykščių A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus salėje vyko antroji "Tautinės mokyklėlės“ paskaita "Tradicinė kultūra:...
Balandžio 22 dieną, pirmadienį, į komitetų ;posėdžius buvo susirinkę Anykščių rajono tarybos nariai. Anykštėnų išrinktiesiems buvo pristatoma Anykščių rajono savivaldybės...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Būtina sutvarkyti užtvankas ir „paleisti” upes.
Nenervinkite administracijos komentarais.
nesijaudinkite, savivaldybės tarnautojams darbo metu uždrausta šitą spaudos organą vartyti. Yra partijos vedamasis fb paskyrose. O po darbo valandų jau reikia ilsėtis nuo streso ir įtampos , o ne portalo komentarus skaityti.
Čia tik rajono politikai, netūrintys ką veikti vartinėje ir komentuoja.
Reikia mero paaiškinimo. Nekaip atrodo. Kokia sutartis, keliems metams, kiek sumokėta ir pan.?
šienavimui bus pasitelkta savivaldybės amfibija, už kurios užvedimą bus sumokėta Komunaliniam ūkiui bent 6000 Eur. iš planuojamos sumos. Taigi, gerbiami išrinktieji į Taryba protingieji ”kurmiai”, paskaičiuokite kiek kartų iš mokesčių mokėtojų biudžeto išplaunamos lėšos per Šventąja ir jos augmeniją…
Cituoju prieš 2 metus Anykštos skelbta teksta
„Anykščių rajono savivaldybė pasirašė sutartį su paslaugos teikėju, kuris vasarą miesto teritorijoje Šventosios upės vagoje nupjaus vandens augaliją.
Iki 2027 metų šias paslaugas teiks uždaroji akcinė bendrovė „Mobarn LT“. Paslaugos kainuos 27 tūkst. eurų.
Šventosios upę planuojama šienauti dviem etapais.
Pirmuoju etapu vandens augalija būtų šalinama tarp Anykščių užtvankos iki Anykščių šv.Mato bažnyčios, o antruoju etapu – tarp Anykščių miesto kempingo „Po žvaigždėmis“ ir bažnyčios.
Perteklinę augaliją numatyta šalinti pasitelkus amfibiją.”
Taip išeina jog paslaugos perkamos 2 kartus kadangi už šiuos metus kaip suprantu jau viskas sumokėta nes yra pasirašyta sutartis iki 2027 metų, o jie vėl perka naujas sutartis. Beje pernai metais upė buvo patvinusi ir jos niekas nevalė bet kaip suprantu už darbus buvo sumokėta nes yra pasirašyta sutartis. Tai kas čia per nešvarūs dalykai vyksta gal Anykštos redakcija galėtu pasidomėt?