Anykščių rajono savivaldybė naudosis viešųjų ryšių paslaugomis, kurias teiks naujienų agentūra „ELTA“.
Savivaldybės biudžetui per metus tai kainuos 8 tūkst.712 Eur.
Pernai lapkritį dėl bendradarbiavimo galimybių „ELTA“ atstovai buvo atvykę į savivaldybę.
Pasirodžius šiam pranešimui, „Anykšta” sulaukė naujienų agentūros „ELTA” atstovų komentaro.
„Turime patikslinti, kad Anykščių rajono savivaldybė iš naujienų agentūros ELTA perka prenumeratos paslaugas, į kurias įeina naujienų skaitymas, savivaldybės parašytų pranešimų spaudai publikavimas ELTA spaudos centre, galimybė naudotis nuotraukų baze.
Už ELTA spaudos centre publikuojamus pranešimus spaudai atsakomybę prisiima juos talpinantis klientas, o ne naujienų agentūra.
Tai yra bazinė paslauga, kuria naudojasi daugelis mūsų klientų Lietuvoje”, – komentavo „ELTA” atstovė Vaida Budrienė.

„
























Meras ieško, kas palankiau nušvies jo veiklą. „Anykšta” netinka – ji rašo tiesą, specialistė ir jo patarėjai -be kompetencijos, o pavaduotojams nenori suteikti žodžio- jų lyderystė pavojinga jam pačiam.
Bet esmė nepasikeitė.
Paskaitykite ką ant žinimo piarščiko Liutauro Ulevičiaus sienos feisbuke apie šį propagandos per ELTA pirkimą rašo žinomi šalyje žmonės.
Tai vis tik ambicijų išeiti į seimą nelaidoja?
Geriau skelbtų ,,Anykštoje”. Tai būtų nauda rajono gyventojams, nes dauguma skaito jeigu ne laikraštį tai portalą.
Tikiuos, kad Tubis nelaimės rinkimų, ir kad Anykščiai po metų ims keltis iš to asfaltinio lygio, kuris dabar apėmęs mūsų miestą. Šie keturi metai yra stagnacijos ir beviltiško dikatatūrinio valdymo metai, ir jokie viešieji ELTA ryšiai Tubio ir jo kompanijos neišgelbės – visi viską mato ir supranta. Tubui – į pensiją, kuri jau jam sukako, o mums reikia jauno, pasišventusio, talentingo mero kaip seniūnaitis Giedrius, kuriuo žavimės ir laukiam, kad jis taptų meru.
Jeigu samdo iš šalies tuos darbuotojus, kurie yra ir savivaldybėje, tai būtina samdyti ir merą vietoj šito melagio ir pagyrūno dvigubo pensininko. Juk jis ir policijos ir biudžetinės įstaigos pensininkas. Visus tik sukakus pensijiniam amžiui visokiais būdais krapštė iš darbo , neatsižvelgiant į nieką. Tai dabar tegu renkasi savo šmutkes ir dingsta iš pareigų. Jau visiems įgriso . Net ir bobutės prieš rinkimus agituojant nenori būti glostomos per petį.
Bus rinkimai.Na na…
Na dar ne vakaras….sakiau..
….
Tai kam tada reikalinga savivaldybėje spaudos atstovė, ar kaip ten pareigos vadinasi. Ar ne geriau būtų rajono vadovams ir adminisracijos darbuotojams lanksčiau bendrauti su vietine spauda, visas naujienas skelbti rajono laikraštyje, o ne kažkur ELTOJE. Per vietinę žiniasklaidą būtų lengviau, greičiau ir operatyviau visas naujienas sužinoti. Ir iš kur tas nenoras bendrauti su vietos žurnalistais, o noras iš kažkur samdyti už didelius pinigus naujienų agentūras?
Biznis
Tai specialistė, dirbanti tose pareigose, bus atleista?
Savivaldybės žmonės nemoka nieko?Tai kaip čia dabar,bemoksliai surinkti?
O konkursas buvo, viesieji pirkimai ivyko? Jei ne, tai galetu vel pas Tubi atvykti STT?
Isvada aiski – Tubis nusprende dalyvauti rinkimuose.
O kodėl ne china news?
Na tai štai. Savivaldybės informacijos reikės ieškoti kažkur ELTA debesyse už rajono mokesčių sumokėtus pinigus, o regioninėje žiniasklaidoje apie vietos savivaldos veiklą -šnipštas ir vien dėl politinių ir asmeninių geranoriškų ambicijų…
Trūksta žodžių…
Tai jų nėra..