Orai

Džiaugiuosi - dalinuosi

Dienos anekdotas

Akcija: Įsigykite turistinę kelionę į Italiją mažiausia kaina, ir gaukite dovanų - dvi savaites papildomo poilsio namuose.

Komentaras

Jurate:„Padetis nera dziuginanti ,gal reiketu Ziogeliui rajone ivest didesniue eismo apribojimus tarp miesteliu ir kaimu ir i kolektyvinius sodus ,nes is ten garantuotai plinta infekcija."

Skaityti komentarus (1)
Matydamas nepakartojamus siauruko vaizdus jų neįamžinti Vaidas Pupelis tiesiog negali.

Anykštėnas Vaidas Pupelis siaurojo geležinkelio nuotraukomis jau seniai stebina ne tik anykštėnus, bet ir šalies gyventojus. Vyras dirba Aukštaitijos siaurojo geležinkelio kelio ruožo brigadininku, ir, kaip sako, fotoaparatas jį lydi visada. Viena V. Pupelio nuotrauka šį rudenį jam pelnė kelionę dviem asmenims Prancūzijoje pasirinkta kryptimi.

 

Kelionių agentūros „Zigzag travel“ ir Lietuvos geležinkelių“ organizuotas konkursas „Traukiniu keliauk – akimirką pagauk!“ sulaukė 236 nuotraukų iš 54 autorių. Iš jų buvo atrinkta 15 muotraukų parodai, kuri jau keliauja po didžiuosius Lietuvos miestus. Pirmąją vietą ir pagrindinį konkurso prizą kelionę dviem  I klasės greituoju TGV traukiniu pasirinkta kryptimi Prancūzijoje laimėjo V. Pupelio nuotrauka „Pasirinkimas“.

„Prancūziją dar reikia pasiekti, o tai kainuoja“, - juokėsi V. Pupelis, labiau džiaugdamasis dėl tokio nuotraukos įvertinimo, o ne pačios kelionės. Nuotraukų siauruko tema pas jį begalė. Išties, kas labiau už jį dar galėtų pažinti siauruką, juolab pagauti tokių nepakartojamų akimirkų. „Kartais tokius vaizdus matau, kad jų neįamžinti būtų nuodėmė“, - sako V. Pupelis, dabar jau fotograjuojantis ir peizažą, ir ypač mėgstantis fotografuoti vakarėjantį, naktinį miestą. Beje, pirmoji vieta jo nuotraukoms buvo pripažinta ir fotokonkurse „Siaurukas kraštovaizdyje“, kuriame dalyvavo nemažai Lietuvos fotografijos meistrų.

V. Pupelis siauruke dirba nuo 1998 – ųjų ir tai pirmoji ir kol kas vienintelė darbovietė.

Pažintis su fotografija buvo visai atsitiktinė, jis niekada nemanė siekti fotografijos meno aukštumų, juo labiau sulaukti pripažinimo. „Pirkau televizorių ir dovanų prie jo pridėjo muilinę, tačiau neblogą „Olympus“. Po jo išbandė ne vieną fotoaparatą ir šiuo metu fotografuoja  „Canon 55D“.

Daug nuotraukų V. Pupelis talpina feisbuke, menines nuotraukas talpinančiose interneto svetainėse. 

Klausimus Vaidui Pupeliui užduokite komentarų skiltyje. 

ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • AUŠRA

  Nuoroda

  LABAI ŠAUNIAI ATRODO

  Prieš metus
 • Jurgita

  Nuoroda

  Aplanko jausmas, kad vėl žingsniuoju Anykščių takeliais ir grožiuosi vakarėjančiu ar bundančiu miestu. Ačiū už taip subtiliai pateiktą žmonių ir gamtos sukurtą grožį. Ir bendradarbiams parodžiau didžiuodamasi, jog tai mano gimtasis miestas ir tas grožis tik Lietuvoje ir tik Anykščiuose!

  Prieš 5 metų
 • Vita

  Nuoroda

  Aciu, Vaidai, uz nuostabias Anyksciu fotografijas! Negaliu sustoti zavetis jomis!
  Aciu labai!

  Prieš 6 metų
 • Vytautas Janulis

  Nuoroda

  Labas.
  Naujaisiais būk Laimingas su Šeima, Gimtu kraštu Siauruku ir tai ką darai.
  O kas pirmas įvertina ką padarei (apart savęs), ką jau šiandien reikėtų parodyti ar pasilaikyti ?
  Koks Siauruko archyvo didumėlis?
  Ar turite giminių Obeliuose? Sako ten Pupeliai vienoj gatvėj nei giminės, nei tarpusavyje bendrauja. O Mekas su mano Bičiuliu Obeliuos buvo atvežęs parodą ir krūvą pupelių.
  Sėkmės

  Prieš 6 metų
 • aa

  Nuoroda

  nuostabūs darbai,be vaidybos dirbtinės,natūralūs,fantastika

  Prieš 6 metų
 • Ane

  Nuoroda

  Ar palaiko kūryboje šeima, kaip vertina Jūsų nuotraukas?

  Prieš 6 metų
 • Smalsus

  Nuoroda

  Ar daug laiko atima pomėgis fotografijai, gal turite ir kitų pomėgių?

  Prieš 6 metų
 • aLBERTAS

  Nuoroda

  Kada važiuosite į Paryžių? Ar fotogrofuosite Pramcūzijos greitąjį?..

  Prieš 6 metų
 • ina

  Nuoroda

  Koks fotomeninikas jums labiausiai patinka? Ką vertinate labiausiai iš anykštėnų?

  Prieš 6 metų
 • Monte

  Nuoroda

  Kaip matyti iš nuotraukų, Jums artimesnė meninė fotografija, tačiau stengiatės fotomontažų išvengti, daugiau žaidžiate su spalvomis. Taigi, reportažinei, diokummentinei ar meninei fotografijai priskiriate savo nuotraukas?

  Prieš 6 metų
Įkelti daugiau