Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti
Žurnalistikos pamokos vyksta neformalioje aplinkoje. Siekiame būti kolegomis.

Šiandien po vasaros į „Anykštos“ redakciją vėl susirinko jaunieji žurnalistai.

 

Dešimt vyresniųjų klasių mokinių čia mokysis žurnalistikos abėcėlės ir komunikacijos pagrindų.

„Redakcijai labai malonu, kad keli Jaunųjų žurnalistų mokyklos moksleiviai: Gabija Matijošaitytė, Severina  ir Silverija Šeštokaitės bei Vainius Kalinauskas iš Anykščių Jono Biliūno gimnazijos žurnalistikos mokysis jau ne pirmus metus, - sako „Anykštos“ leidinių grupės vyriausioji redaktorė Gražina Šmigelskienė, – tai leidžia tikėtis, kad mes nenuvylėme jaunų žmonių“.

Kita Jaunųjų žurnalistų mokyklos pamoka vyks spalio 15 dieną, ketvirtadienį, 15 valandą „Anykštos“ redakcijoje (Vilniaus g. 29, Anykščiai).

Kviečiame prisijungti – nepavėluosite.

Užsiėmimai nemokami, jie vyks kartą per savaitę.

Mokyklėlės veiklą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta