Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti

Šį antradienį kartu su laikraščiu „Anykšta“ skaitytojus pasiekė priedas „Jaunasis žurnalistas“.

 3000 egzempliorių tiražu išleistame priede publikuojami moksleivių, lankančių Jaunųjų žurnalistų mokyklą, rašiniai.

Jaunųjų žurnalistų mokykla „Anykštos“ redakcijoje veikia jau ketverius metus. Šiemet ją lanko 11 įvairaus amžiaus moksleivių. Kiekvieną savaitę susirinkę į „Anykštos“ redakciją, moksleiviai semiasi patirties bei bendrauja  su žurnalistais, žinomais šalies žmonėmis. Jaunuosius žurnalistus per ketverius metus  ne kartą yra aplankęs Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, buvęs Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Jaunųjų žurnalistų mokyklos veiklą remia Lietuvos kultūros taryba.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta