Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Pirkau kojų tepalą „Arkliška galia“, pasitepiau, tai dvi dienas niekaip negalėjau namo patekti – vis prašuoliuodavau...

Komentaras

To dar nebuvo:„...didžioji dalis šio projekto lėšų bus skirta Sodų gatvėje esančio vandens telkinio, kuriame aptikta nykstančios rūšies varlė, sutvarkymui. Dėl varlės nieko negaila. Reikia kurti prie tvenkinio laužus, kad toji nesušaltų. Ir šert ją reikia, tik kuris nusimano kuo? Važiuos turistai iš viso svieto varlės žiūrėti."

Skaityti komentarus (3)
Policijos pareigūnai kontroliavo, jog niekas iš personalo ar pašalinių asmenų nepatektų į parduotuvę.

Šeštadienį po 9 valandos ryto į Anykščių Vilniaus gatvės „Norfos“ kiemą sulėkė specialiųjų tarnybų automobiliai. Pirkėjai ir darbuotojų kolektyvas buvo evakuoti. Prie parduotuvės buvo net šeši gaisrininkų automobiliai, greitosios pagalbos bei policijos ekipažai. Kurį laiką buvo uždarytas ir eismas Vilniaus gatvės atkarpoje.


Vienoje iš gamybinių patalpų pasijuto dūmų kvapas, suveikė priešgaisrinė signalizacija. Prekybos salėje dūmų kvapo nesijautė, todėl pirkėjai neskubėjo evakuotis. Dalis apskritai nekreipė dėmesio į per garsiakalbius skambantį prašymą nedelsiant išeiti iš parduotuvės.
Ugniagesiai gelbėtojai į parduotuvės vidų tempė vandens šlangas. Tačiau, kol vyko paruošiamieji darbai, dūmai išsisklaidė ir, iš kur jie atsirado, nustatyti nepavyko. Nemažai pirkėjų, taip pat prekybinį plotą „Norfos“ pastate besinuomojantys verslininkai ir pardavėjai kieme ramiai stebėjo, kaip dirba ugniagesiai gelbėtojai.
Keletui valandų „Norfoje“ buvo išjungta elektra, prie atidarytų automatinių parduotuvės durų budėjo policininkai. Atgal neleista grįžti ir privačių parduotuvių prekybininkams. Apie 11 val. 30 min. durys buvo užstumtos rankomis, apie 14 valandą parduotuvė vėl pradėjo darbą.
Anykščių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Saulius Slavinskas „Anykštai“ pirmadienį sakė, jog gali būti, kad buvęs kažkoks gedimas parduotuvės ventiliacijos sistemoje. „Kol nėra oficialaus atsakymo, tai yra tik spėjimas“, – kalbėjo S. Slavinskas.
Įsitikinus, kad grėsmės nėra, ugniagesių automobiliai palaipsniui buvo išsiųsti atgal. Pradžioje budėti liko keturi, paskui - tik du automobiliai.
„Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis, „Anykštai“ komentuodamas incidentą Anykščių parduotuvėje, sakė, kad, jo duomenimis, į parduotuvės patalpas pateko ne dūmai, o garai. „Buvo tam tikri sutrikimai inžinerinėse sistemose. Sutrikimai nėra rimti. Ugniagesiai leido atnaujinti parduotuvės darbą ir nuo 14 valandos ji jau veikė.“

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.