Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
Milda Daunoraitė su Nacionaliniu simfoniniu orkestru (meno vadovas ir dirigentas Modestas Pitrėnas) atliko šiuolaikinį, nepaprasto ritmo kompozitoriaus Vytauto Bacevičiaus kūrinį. Filhatmonijos FB/ D.MATVEJEV nuotr.

Sekmadienį, lapkričio 4 dieną, Filharmonijos Didžiojoje salėje su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru koncertavo anykštėnė Milda Daunoraitė, dabar besimokanti Didžiosios Britanijos H. Purcell muzikos mokykloje.


M. Daunoraitė ir dar trys solistai – fleitistė iš Rusijos Ulijana Zhivitskaja, pianistas iš Didžiosios Britanijos Thomas Kelly ir smuikininkė iš Pietų Korėjos Songha Chio yra įvairių Europos jaunimo muzikos konkursų laureatai. Koncerte dirigavo kylanti žvaigždė Martynas Stakionis, diriguojantis Hamburgo Kamerinėje operoje.
M. Daunoraitė - pirmoji anykštėnė kada nors grojusi solo su Nacionaliniu simfoniniu orkestru. Tam, kad būtum  pakviestas koncertui solo su orkestru, reikia būti išskirtinių gabumų muzikantu.
Architektų Daivos Gasiūnienės ir Vytenio Daunoro dukra Milda koncerte skambino kompozitoriaus Vytauto Bacevičiaus Koncertą fortepijonui ir orkestrui Nr.4, Simfonia concertante. Šešiolikmetė pianistė žiūrovus kerėjo nepaprastu artistiškumu ir gracija.
H. Purcell muzikos mokykloje jos specialybės pedagogas dabar yra Justas Dvarionas.
Pirmoji Mildos mokytoja, Anykščių muzikos mokykloje dėstanti Irena Meldaikienė „Anykštai“ sakė, kad jaudinosi klausydama buvusios mokinės koncerto, nes nesijaudinti dėl savo mokinių ji nemoka. Mokytoja prisiminė, kaip Mildutė nuo penkerių metų muzikos mokykloje gyvendavo tiesiog iki vėlaus vakaro, o „sulaukusi devynerių skambino sudėtingus, suaugusiems skambinti skirtus kūrinius - J.S.Bacho „Itališką koncertą“ ir R.Schumanno „Arabeską“.
„Milda nuo penkerių išsiskyrė skvarbiu protu, puikia atmintimi. Jau nusilenkimas prieš grojant jos buvo kitoks - kažkuo pritraukiantis ir intriguojantis - nors šešiametė, bet jau asmenybė. Džiaugiuosi, kad jai būnant devynerių paskatinau dalyvauti TV projekte „Vunderkindai“ - projektą Mildutė laimėjo, o vunderkindės vardas išliko iki šiol – taip ją ir dabar pristatė prieš šį koncertą laidoje „Labas rytas“, - prisiminė pirmoji mokytoja,
Koncertą rengė Europos jaunimo muzikos konkursų sąjunga (EMCY), kuri jungia apie 50 nacionalinių ir tarptautinių jaunimo (iki 25 metų) konkursų ir kasmet vis kitame mieste organizuoja Jaunimo Euroradijo konkursą. Pusė Vilniaus koncerto programos Lietuvos šimtmečio minėjimo proga, sudarė lietuvių kompozitorių kūriniai. Koncertas tiesiogiai buvo transliuojamas per radiją.
Šį trečiadienį Vilniuje, „Vaidilos“ teatre, M. Daunoraitė ir Kasparas Mikužis surengs koncertą „Juodieji klasikai: 88 baltai juodi“.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • FranBridges

  Nuoroda

  Aš mokau per valandą 87 dolerius, dirbančius namuose su 2 vaikais namuose. Aš niekada maniau, kad galėčiau tai padaryti, bet mano geriausias draugas uždirba daugiau nei 10k per mėnesį, todėl ji įtikino mane pabandyti. Su juo susijęs potencialas yra begalinis. ... ... >>> http://www.Cash72.Com

  Prieš 4 mėnesių
 • turbutpirmoji

  Nuoroda

  ir paskutine

  Prieš 4 mėnesių