Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (1)
Už 134 tūkst. eurų buvusios Anykščių bibliotekos pastatą nusipirkusi UAB „Selija“ planuoja jį pertvarkyti į modernų dešimties butų gyvenamąjį namą.

Iš šešto bandymo internetiniame aukcione pavyko parduoti buvusios Anykščių bibliotekos pastatus, kurie buvo Anykščių rajono savivaldybės nuosavybė.
Už 442 kv. m. pagrindinį pastatą, 229 kv.m. garažus bei 13 arų žemės sklypą pavyko gauti 134 tūkst. eurų. Turtą įsigijo Vilniuje registruota įmonė UAB „Selija“, vadovaujama Ario Azguridžio.

 

Buvo ir rimtų varžytinių

Pirmoji nustatyta buvusio bibliotekos komplekso kaina buvo 180 tūkst. eurų. Tačiau, keliuose aukcionuose neatsiradus pirkėjų, pradinė kaina sumažinta iki 131,5 tūkst. eurų.
Paskutiniame, sausio viduryje vykusiame aukcione, dalyvavo daugiau nei vienas pretendentas. Aukcione besivaržantieji, bibliotekos komplekso kainą pakėlė nuo pradinės 131,5 tūkst. eurų iki 134 tūkst. eurų.

Sausio mėnesį internetiniuose aukcionuose pavyko parduoti dar keturis savivaldybei priklausiusius nekilnojamojo turto objektus.
36 kv. m. butas Čekonyse (Debeikių sen.) parduotas už pradinę 5,5 tūkst. eurų kainą. Taip pat už pradinę 2 tūkst. 837 eurų sumą parduotas 386 kv. m. ploto buvusios Gečionių (Skiemonių sen.) mokyklos pastatas bei šalia jo esantis 31 aro žemės sklypas, už ūkinius pastatus (23 kv.m. sandėlį ir 26 kv.m. garažą) Naujuosiuose Elmininkuose taip pat gauta pradinė 3 tūkst. 590 eurų suma.
Tuo tarpu parduodant likviduotos savivaldybės įmonės UAB „Šventosios vanduo“ turtą Kavarske pradinė kaina pakilo beveik šešis kartus.
Už 126,5 kv. m. sargų pastatą, 24 kv. m. garažą bei 39 kv. m. ūkinį pastatą pirkėjas ryžosi mokėti 36,5 tūkst. eurų, kai pradinė pardavimo kaina buvo 6 tūkst. 525 eurai. Šie pastatai parduoti be žemės.

Rekonstrukcija prasidės jau šiemet

„Anykštos“ pakalbintas UAB „Selija“ vadovas A.Azguridis dėstė, jog bibliotekos pastatą planuoja rekonstruoti į daugiabutį gyvenamąjį namą. Ketinama pastatą „kelti į aukštį“ ir paversti jį keturaukščiu namu, kuriame būtų įrengta 10 butų.  
Turint omenyje, kad UAB „Selija“ už bibliotekos pastatus ir žemės sklypą jau sumokėjo 134 tūkst. eurų, o pagrindinio pastato rekonstrukcija kainuos dar nemažus pinigus, naujų butų savikaina bus ne daug mažesnė, nei dideliuose miestuose. Tačiau, p. A.Azguridis „Anykštai“ sakė manąs, kad Anykščiuose yra poreikis aukštesnės klasės būstų, o pasiūlos nėra.
Verslininkas tikisi, kad šįmet ne tik bus pradėti rekonstrukcijos darbai, bet ir didelė dalis jų iki metų pabaigos bus atlikta.
A.Azguridis „Anykštai“ sakė, jog, jeigu pagrindiniame bibliotekos pastate įrengti butai bus sėkmingai parduoti, UAB „Selija“ dabartinių garažų vietoje statys antrąjį daugiabutį.
Verslininkas kalbėjo, kad UAB „Selija“ sukurta specialiai Anykščių daugiabučių statyboms, lėšas į šį projektą nusprendė investuoti ir keli jo bičiuliai.     
Sutuoktiniai Aris ir Goda Azguridžiai valdo UAB „Sveiki produktai“. Anykščių rajone pora turi sodybą.
„Sodybą šalia Anykščių turime daugiau nei dešimt metų. Man šis miestas patinka. Turime patirties bendraujant su Anykščių biurokratais ir ji yra nebloga. Mūsų investicija yra ne tik verslas, bet ir noras kažką gero Anykščiams padaryti“ – „Anykštai“ kalbėjo investuotojas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Algis

  Nuoroda

  Įdomu kas rekinstrukcijos darbų projekto autorius ir kas vykdo techninę renovavimo darbų priežiūra? Būvo informacija, kad dabartinė pastato būklė avarinės padėties. Kas bus sutvarkyta, kad pastatas atitiktų gyvenamosios paskirties sąlygas? Ar rajono architektas ir valstybinė statybų priežiūra prisidės prie verslo atstovų sumanymo be skrupulingos kontrolės?

  Prieš savaitę
 • senjorė

  Nuoroda

  dalis senos ligoninės priklauso bažnyčiai

  Prieš savaitę
 • Žmonės

  Nuoroda

  Bronė teisingai pastebėjo o kur dės knygas ir darbuotojus juk bibliotekos įrengs butus, už tai turbūt viksta parengiamieji darbai jau nuėmė raides nuo sienos bibel

  Prieš savaitę
 • @@@

  Nuoroda

  Viską parduot--nieko nereikia, niekas neapsimoka--uždėti mokesčius, jauna žmogus išvyti ir tada tikra laisvė-žodžiu Amerika... O realybėje tikras UBAGYNAS.

  Prieš 2 savaičių
 • anykštėnas

  Nuoroda

  Su kaimynu buvom susiginčiją, kad kai neliks mero Tubio, Anykščiuose per metus vėl pajudės statybos ir darbai. Tyku tyku buvo, mislijau, kad pralošiu. Bet va, neapsigavau, laimėjau butelką. Dar girdėjau, kad ir policijos pastatų nupirko

  Prieš 3 savaičių
 • Tubis tik gastroliavo

  atsakymas į: anykštėnas Nuoroda

  Meras turbūt per daug laiko turi, jei skraido į Kiniją pasirašyti memorandumų. Tuo tas bendradarbiavimas su kinais greičiausiai ir pasibaigs. Tokia mano prognozė.Kinija įdomi ir gan egzotiška šalis.Kodėl gi nenuskristi už viešus pinigus?“ - skeptiškai mero K. Tubio komandiruotę į Kiniją vertino L. Pakeltis.

  Prieš 2 savaičių
 • Brane

  Nuoroda

  Tai kaipgi dabar bus, kad rašytojų mieste bibliotekoj butus padarė. Gal į Debeikius knygas iškels su visais žmonėm kurie tin dirba?

  Prieš 3 savaičių
 • Janina

  atsakymas į: Brane Nuoroda

  Debile, jeigu išsiblaivytum, pamatytum, kad gal jau 10 metų stovi nauja biblioteka... Betgi ten bambalinio alaus neparduoda, iš kur tau žinot

  Prieš 3 savaičių
 • Brane

  atsakymas į: Janina Nuoroda

  Ką čia rašai, nesuprantu. Kokių tu dobilų nori ir koks man reikalas kam stovi, kam nestovi dėl tavęs. Laikraštis rašo : "Biblioteka taps daugiabučiu (Nr.11, 2020-02-08)."
  Laikraštis rašo ne iš piršto laužtų straipsnį.

  Prieš 3 savaičių
 • ale

  atsakymas į: Brane Nuoroda

  tu ir durnas

  Prieš 3 savaičių
Įkelti daugiau