Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Turguje prie pardavėjo prieina žmogus ir sako:
- Prašom pasakyti, kas šis gražuolis: katytė ar katinėlis?
- Tai ką, jūs iš ausų neskiriate?
- Ne, neskiriu...
- Čia juk triušis!

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti

„ANYKŠTA“ TV kalbino rajono Tarybos narį, liberalą Luką Pakeltį.

Pokalbis apie tai, kad rajono Tarybos sprendimu sudaryta laikinoji komisija, kuri tirs L.Pakelčio veiksmus.

 

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • lapuotis

  Nuoroda

  O kur dingo ,,politika anykštietė,,?:)

  Prieš 3 metų
 • jomajo

  Nuoroda

  Kur tik liberalai prasisuka, ten skandalai. Jau atrodo, kad po Masiulio šimtatūkstantinio kyšio turėtų nekišti nagų kur nereikia, bet kur tau pasimokys. Tikiuosi, kad anykštėnai pamokys liberalus per artimiausius rinkimus, nebalsuodami už juos

  Prieš 3 metų
 • Karamba

  atsakymas į: jomajo Nuoroda

  O, Jomajo! Ir vėl biseksualas iš Kvarco pasireiškia?

  Prieš 3 metų
 • Tam J.

  atsakymas į: jomajo Nuoroda

  Jei MASIULIS yra TUBIO draugas, tai TUBIS turi pasitraukti iš merų? Nejuokaukite.

  Prieš 3 metų
 • Butinai reikia ištirti

  Nuoroda

  Buvęs rajono Tarybos narys, socialdemokratas, kelių kadencijų Anykščių savivaldybės Antikorupcijos komisijų pirmininkas Romaldas Gižinskas sakė, kad rajono mero K. Tubio pasiūlymas ūkininkui V. Tamošiūnui pastatą parduoti savo sūnui „yra ryškiausias nusižengimas“. „Šitą nusižengimą turėtų tirti atitinkamos struktūros. Ar tai buvo meras Sigutis Obelevičius, ar vicemeras Donatas Krikštaponis, tokių dalykų anksčiau nebuvo. Savo laiku rajono meras K. Tubis ir Antikorupcijos komisijos pirmininkas R. Razmislavičius buvo kolegos (dirbo policijos struktūroje, - red.pastaba)... Ir neįžvelgė nieko? Ką tiek laiko ta Antikorupcijos komisija veikia, jeigu net tokių dalykų neįžvelgia? Mano galva, dėl to turėtų būti pradėtas rimtas tyrimas. Kaip sakoma, „viskas įskaičiuota“, tai šioje situacijoje „viskas paskaičiuota ir viskas įskaičiuota“, - apie tai, kodėl merui K. Tubiui ir jo sūnui parūpo buvusios valgyklos patalpos, kalbėjo R. Gižinskas.   

  Prieš 3 metų
 • anykštėėnė

  Nuoroda

  Neturiu supratimo už ką svarstys Pakeltį, bet esu šventai įsitikinusi, kad ten kur persipina politika ir verslas, kvepia nusikaltimais. Juk taip buvo su Pakelčio bendrapartiečio Masiulio 100 000 eurų kyšiu. Tiesiog žmonės, kurie daro verslą, tegu jį ir daro, o neina į politiką.

  Prieš 3 metų
 • Anykstenei

  atsakymas į: anykštėėnė Nuoroda

  Paklauayk įrašo ir auprasi.

  Prieš 3 metų
 • LUKELIO DAINELĖ

  Nuoroda

  Nedavė rinkėjai Seime jokio posto,
  Nepavyko puču užimt Mero sosto...
  Ką gi man vargšeliui reik dabar daryti?
  Gal laiks iš Tarybos į laukus varyti?

  Bet tuose laukuose vilkai avis pjauna,
  Politiškai sudraskys mano kūną jauną.
  Dėl Gižinsko posto man širdis apsalus!
  O jie ims dar ir paskirs kažkokį Rasalą...

  Pasakyk Vineta, žodį tark Indriūnai !
  Vai kodėl politikon traukia mano kūną?
  Negimiau aš Meru, netikau Seimūnu,
  Teks toliau klampoti man po biznio liūną…

  Prieš 3 metų
 • dr

  Nuoroda

  Savivaldybė sako, kad skundo negali viešinti, nes yra asmens duomenų apsaugos istatymas.
  Kodėl Direktorius A.Gališanka pasirašo ir viešina kieno bustą nori remontuoti ? Ar nepažeidžiamas istatymas , kai visas pasaulis žino, kad mano mamos bute bus nuimamas klozetas ? Kai viešai visi mato, kad mano mama yra neigali ? Visi mato, namų knygą ir dabar žino, kur miegamasis ? Civilizuotame pasaulyje neskelbiama per Google streetview privataus busto vaizdai maskuojami, o čia ? Pasižiūrėkite į savo rašta SD -2200 ir naikinkite, nes galime pasimatyti teismuose.

  Prieš 3 metų
 • X - man

  Nuoroda

  Jei žiūrint iš politinio, o ypač viešųjų ryšių taško Anykščių rajono tarybos nariui Lukui Pakelčiui turbūt būtų itin naudinga gauti Antikorupcinės komisijos pirmininko postą, žinant, kad partiją Liberalų sąjūdis jau daugiau nei metai krečia įvairiausi skandalai, kurie vienaip ar kitaip veikia minėtos partijos populiarumą. Aišku Luko Pakelčio pavardė tuose skandaluose neminima, bet tapti antikorupciniu šiuo atveju visai ne pro šalį.
  O jei apie motokrosą kalbant, tai pats Lukas sako, kad dar šiemet buvo pakeista sklypo motokrosui sutartis, iš panaudos sutarties į nuomos sutartį. Kodėl? Tam, kad kad kasmet sumokėti per pusantro tūkstančio eurų žemės mokesčio. Pasak jaunojo liberalo jis tikisi, kad Mickūnų motokroso trasa jau du tūkstančiai aštuonioliktais būtų geriausia Lietuvoje, apskritai kalba apie minėto objekto infrastruktūros pokyčius. Pastarąją tema būtų įdomu išgirsti šiek tiek platesnį komentarą, būtų gerai, kad pasisakytų ir tie kurie parašus padėję motokroso entuziastai.

  Prieš 3 metų
Įkelti daugiau