Orai

Kiek automobilių turi jūsų šeima?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (3)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina turizmo paslaugas teikiantį verslininką Deividą Dilį.

Pokalbis apie turizmą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Stanislovas

  Nuoroda

  Manau, korespondento santykis su kalbinamu žmogumi neturėtų būti toksai stačiokiškas. Tujimimas netinka. Pirmiausia, tai yra nepagarbu, nekalbant jau apie blogą techninį sprendimą: blogai girdisi atsakymai, o klausinėjama per garsiai- tarsi tardant. Fonui pasirinkti, manyčiau, pritrūko fantazijos, filmuota medžiaga galėtų būti turiningesnė- nėra jokio logotipo, jokios vaizdinės medžiagos siužetui papildyti nėra, todėl ekrane- tiktai "kalbanti galva". O juk pasirinkimas būtų geras- žmonės įdomūs. žinomi. Redakcijoje atsiradusi TV ministudija, norėčiau priminti- tai ne radijas. Suprantama, be operatorių išmonės visi siužetai būtų migdantys. Todėl būtų labai nuobodu, jeigu ir toliau laikraštį labai pagyvinę vaizdo intarpai ir toliau išliktų tokie mėgėjiškai neišbaigti, be montažo, tarsi vieno štampo. Tame pačiame YouTube anykštėnus pristato Kultūros centro darbuotojai- kodėl nepasekti jais? Taigi pradžia yra gera, ir atradimai patys neateina.

  Prieš 3 metų
 • as

  Nuoroda

  Šaunuolis!

  Prieš 3 metų