Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių menų inkubatoriaus – menų studijos direktorę Daivą Perevičienę.
Pokalbis apie įstaigos veiklą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nusivylusi

  Nuoroda

  gaila, kad tarnautoja nemato vizijos ir misijos sąsajos su savivaldybės tikslais ir programa bei vieno tiesioginio menų inkubatoriaus veiklos tikslo- sudaryti sąlygas meno verslui. Taigi tame turėtų būti vienas iš uždavinių - rinkos pritraukimas į kūrėjų centrą.

  Prieš 2 metų
 • Gal

  Nuoroda

  Anykšta gali pasidomėti ten reziduojančių menininkų pavadinimais ir pasiekimais menų srytyse???

  Prieš 2 metų
 • Sandra

  Nuoroda

  Nustatyti, ar įmonės veikla yra sėkminga ir kaip įmonės įgyvendina pelno siekio tikslą, padeda pelningumo (grąžos) rodikliai. Finansinių santykinių pelningumo rodiklių analizė parodo, ar efektyviai uždirbamas pelnas, ar įmonė priima gerus investicinius bei finansinius sprendimus, ar vadovybė efektyviai naudoja jai patikėtas lėšas ir leidžia pelną palyginti su įvairiais įmonės veiklos elementais – pajamomis, turtu.
  Veiklos pelningumo rodiklis parodo įmonės pelningumo dydį ir įmonės sugebėjimą gauti pelną neatsižvelgiant į jos finansavimo būdus. Veiklos pelningumo rodiklis naudojamas vertinant įmonės vadovybės veiklos efektyvumą. Jeigu vadovybė nesugeba dirbti pelningai, vadinasi reikia peržiūrėti jų kompetencijas. Rinka neturi ir negali apsiriboti vieno rajono geografine padetimi, ar ieškojote rinkų kitur? Ar laukiate, kada tai padarys patys rezidentai?Tada išklyla klausimas, ar visi įstaigos darbuotojai atlieka savo funkcijas, gal vertėtų pagalvoti apie darbuotojų skaičiaus mažinimą, jeigu su veiklos efektyvumu yra bėdų.

  Prieš 2 metų
 • jo

  Nuoroda

  prijunkit prie TIC,Kalitos kalnas ispenes visus,iki tam tam tikros ribos,

  Prieš 2 metų
 • Dalia

  Nuoroda

  Įdomu būtų sužinoti kas tie menininkai. Interneto svetainėje yra nurodyti tik 11, kodėl nėra kitų? Kodėl nėra sudarytos komisijos, kuri spręstų ką priimti į inkubatorių o ką ne. Dabar sprendžia tik direktorė...

  Prieš 2 metų
 • Principai

  atsakymas į: Dalia Nuoroda

  Viesumas, skaidrumas

  Prieš 2 metų