Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

Nutarė mokesčių inspekcija patikrinti naujojo ruso pajamas, ar jis teisingai mokesčius moka. Ateina pas jį ir klausia:
- Klausyk, Kolia, ar tu įstengtum "Volgą" nusipirkti?
Naujasis rusas ir sako:
- Nu jeigu Saška truputėlį pridėtų, dar Ženia biškį... gal ir nusipirkčiau...
Mato inspektoriai, kad nelabai yra ką tikrinti ir išeina. Jiems išeinant naujasis rusas ir galvoja:
- Ir kokio velnio man ta Volga su visom jos prieplaukom ir laivais reikalinga?

Komentaras

pramogų sostinė: „Kaip vienam sparčiausiai nykstančių ir senstančių rajonų, ar ne per daug pramogaujama, dykinėjama ir žaidžiama? Gal tame ir nykimo priežastys, nes nenorintiems dykinėti čia nėra kas veikti, o visuotinė dykinėjimo atmosfera demoralizuoja visus likusius? Būgnai, žaidimo aikštelės suaugusiems, oro pilys, kažkoks basas takas ir t.t. Sakytum, Palangos Basanavičiaus gatvės repertuaras."

Skaityti komentarus (2)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių menų inkubatoriaus – menų studijos direktorę Daivą Perevičienę.
Pokalbis apie įstaigos veiklą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nusivylusi

  Nuoroda

  gaila, kad tarnautoja nemato vizijos ir misijos sąsajos su savivaldybės tikslais ir programa bei vieno tiesioginio menų inkubatoriaus veiklos tikslo- sudaryti sąlygas meno verslui. Taigi tame turėtų būti vienas iš uždavinių - rinkos pritraukimas į kūrėjų centrą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Gal

  Nuoroda

  Anykšta gali pasidomėti ten reziduojančių menininkų pavadinimais ir pasiekimais menų srytyse???

  Prieš 3 mėnesių
 • Sandra

  Nuoroda

  Nustatyti, ar įmonės veikla yra sėkminga ir kaip įmonės įgyvendina pelno siekio tikslą, padeda pelningumo (grąžos) rodikliai. Finansinių santykinių pelningumo rodiklių analizė parodo, ar efektyviai uždirbamas pelnas, ar įmonė priima gerus investicinius bei finansinius sprendimus, ar vadovybė efektyviai naudoja jai patikėtas lėšas ir leidžia pelną palyginti su įvairiais įmonės veiklos elementais – pajamomis, turtu.
  Veiklos pelningumo rodiklis parodo įmonės pelningumo dydį ir įmonės sugebėjimą gauti pelną neatsižvelgiant į jos finansavimo būdus. Veiklos pelningumo rodiklis naudojamas vertinant įmonės vadovybės veiklos efektyvumą. Jeigu vadovybė nesugeba dirbti pelningai, vadinasi reikia peržiūrėti jų kompetencijas. Rinka neturi ir negali apsiriboti vieno rajono geografine padetimi, ar ieškojote rinkų kitur? Ar laukiate, kada tai padarys patys rezidentai?Tada išklyla klausimas, ar visi įstaigos darbuotojai atlieka savo funkcijas, gal vertėtų pagalvoti apie darbuotojų skaičiaus mažinimą, jeigu su veiklos efektyvumu yra bėdų.

  Prieš 3 mėnesių
 • jo

  Nuoroda

  prijunkit prie TIC,Kalitos kalnas ispenes visus,iki tam tam tikros ribos,

  Prieš 3 mėnesių
 • Dalia

  Nuoroda

  Įdomu būtų sužinoti kas tie menininkai. Interneto svetainėje yra nurodyti tik 11, kodėl nėra kitų? Kodėl nėra sudarytos komisijos, kuri spręstų ką priimti į inkubatorių o ką ne. Dabar sprendžia tik direktorė...

  Prieš 3 mėnesių
 • Principai

  atsakymas į: Dalia Nuoroda

  Viesumas, skaidrumas

  Prieš 3 mėnesių