Orai

Kiek automobilių turi jūsų šeima?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (3)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Anykstenas

  Nuoroda

  Na eilini karta nusišneki Janickai. Ar tau ne gėda? Prie ko čia emigrantai? Kiek daktarų lakstė po šiltus kraštus? Juk rėmėjų dovanas reikia işnaudoti.
  O tau siulau sleptis po pernyksciais lapais. Kaip tik maciau tokia krūva guli prie sodros. Ir tu, kaip tos š.... krūvos dalis, ten labai tiksi...

  Prieš 11 mėnesių
 • Norge

  Nuoroda

  Janickai, avinai tu, zmones nesedi kaip tu savo kevale

  Prieš 11 mėnesių
 • peckeli - praleidai nuostabią progą patylėti...

  Prieš 11 mėnesių
 • Xxx

  Nuoroda

  Kad tik p.Janickui nereiktų duoną valgyti vaikų imigrantų.Jeigu taip kalba išsilavinęs žmogus,tai ko tikėtis galima iš komentuojančių.

  Prieš 11 mėnesių
 • Nuoroda

  nebūtinai emigrantai, bet ir ponai su didele piniginę, išvažiavę į užsienį paatostogauti į šiltas užsikrėtusias šalis

  Prieš 11 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Blogai, kad nėra baudžiamajame kodekse straipsnio už nesantaikos kūstymą tarp bendruomenių. Yra tik už nesantaikos kurstymą rasniu ir nacionaliniu pagrindu.
  Šitas individas su Ivano kvailelio šypsena ir intelekto nesudarkytu veidu neabejotinai būtų nuteistas.

  Prieš 11 mėnesių
 • Tikrai?

  Nuoroda

  A ne, Janickiok ? A prie kokios emigrantės buvai prilindęs tu,a ? :) Staigiai prispažink!! :)

  Prieš 11 mėnesių
 • Čia priėjo J....ir pasakė?!

  Nuoroda

  Nustok priešinti žmones ponuli. Sėdi valdiškoj kėdėj išlaikomoj iš mokesčių mokėtojų pinigų, jautiesi važnas? Per tą važnumą ir norą būti dėmesio centre skirstai žmones dėdamas jiems etiketes- geras ar blogas.Gal gali tautai priminti kodėl ta emigracija ir sodybų tuštėjimo metas prasidėjo ir vis nesustoja? Ką pats padarei, kad tos emigracijos būtų kuo mažiau? Ogi nieko nepadarei, nes būdamas biurokratu nekuri pridėtinės vertės.Jau geriau būtum patylėjęs. Po tamstos pasisakymų mūsų šmaikštuoliai greit sukurs skiltį - "Čia priėjo J.....ir pasakė". Ar ne laikas pradėti rinkti tamstos "auksines" mintis?

  Prieš 11 mėnesių