Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Labai jauna mergina klausia mamos:
- Mama, o galima aš su Jonu draugausiu?
- Galima, bet su prezervatyvu!

Komentaras

Nei jo, nei majo...:„Argi būtina Anykščiuose išterlioti dar ir tiltą?"

Komentuoti

AVINAS. Nebloga diena kolektyviniams susibūrimams, meilei, draugystei, bendravimui su vaikais. Apie save gali priminti senas bičiulis, simpatija. Tačiau nederėtų pasiduoti momentinei euforijai, pulti į avantiūrą, veltis į konfliktus.

JAUTIS. Norėsis atsipalaiduoti, patinginiauti, bet tikriausiai teks atlikti tam tikras pareigas. Galimos mintys apie kelionę arba teks jai ruoštis, išvykti ar parvykti. Nieko gero, jeigu savyje ir kituose kurstysite pavydą, ambicijas.

DVYNIAI. Bus daug įspūdžių. Tikriausiai bus sprendžiami su partneryste, kelionėmis susiję klausimai. Tai suteiks optimizmo. Gali būti, kad išsisklaidys abejonės jums svarbių asmeninių santykių srityje. Visgi greitis, rizika kelyje gali baigtis nekaip.

VĖŽYS. Regis, jums teks peržiūrėti kai kuriuos planus ar santykius. Reikalai, susiję su meile, vaikais, gali sukelti tam tikrų išgyvenimų. Nekurkite nerealių praturtėjimo planų ir nesileiskite į pavojingas aferas.

LIŪTAS. Šiandien jums nerimo gali sukelti įtartinas konkurentų elgesys arba antrosios pusės keliami reikalavimai, pretenzijos. Venkite kategoriškų pareiškimų, nes vėliau dėl jų gailėsitės. Atsargiai su technika, ugnimi.

MERGELĖ. Šiandien jūsų mintys suksis apie atsipalaidavimą, susitikimus su draugais. Galbūt nepasiteisins iliuzijos, susijusios su nauju, pagerintu įvaizdžiu arba naminių gyvūnų dresavimu ar kt. Tačiau iš išradingo gerbėjo galite sulaukti kažko netikėto.

SVARSTYKLĖS. Būsite gana populiarūs tarp priešingos lyties, draugų. Tačiau šiandien nederėtų ieškoti abejotinų nuotykių. Lengvabūdiška meilės avantiūra ar kita pramoga gali per daug kainuoti. Ir ne vien tiesiogine prasme.

SKORPIONAS. Būsite susirūpinę kasdieniniais reikalais, tačiau stigs energijos praktiškai ką nors nuveikti. Juo labiau ši diena nedžiugins, jei stengiatės įgyvendinti dideles ambicijas arba turite šeimyninių problemų. Stenkitės korektiškai bendrauti.

ŠAULYS. Gera diena kaupti ir skleisti informaciją, leistis į netolimą kelionę, lankyti draugus ir gimines ar pasikviesti svečių. Bendraujant pravartu pasitelkti sveiką humoro jausmą - tai praskaidrintų aplinkinių nuotaikas, būtų smagiau.

OŽIARAGIS. Šiandien pasižymėsite nebloga komercine nuovoka. Būsite nusiteikę apsvarstyti aktualią finansinę, verslo, pirkimo-pardavimo ar nekilnojamojo turto problemą.

VANDENIS. Stengsitės atnaujinti meilės santykius, išsiaiškinti nesusipratimus, kitus įtikinti savo teisumu. Nepaisant to, bus nelengva išvengti konfliktų. Labiau paisykite kitos pusės poreikių ir interesų, nekelkite balso ir neprovokuokite agresijos.

ŽUVYS. Regis, vengsite bet kokios atsakomybės. Norėsis, kad kažkas kitas viską darytų ir spręstų už jus. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai, neatsargiai. Pasistenkite nepasiduoti abejotinai įtakai. Saugokitės jums pavojingų alergenų, erkių.

Geros dienos!

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta