Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Labai jauna mergina klausia mamos:
- Mama, o galima aš su Jonu draugausiu?
- Galima, bet su prezervatyvu!

Komentaras

Nei jo, nei majo...:„Argi būtina Anykščiuose išterlioti dar ir tiltą?"

Komentuoti


AVINAS. Yra tikimybė, kad kažką nustebinsite, sužavėsite. Bet tai tikriausiai pareikalaus neįprastų pastangų. Įmanomi nenumatyti pirkiniai ar išlaidos malonumams. Gali megztis meilės intriga.

JAUTIS. Tikriausiai rodysite iniciatyvą, viliodami priešingą lytį, siekdami populiarumo. Saugokite dokumentus, pinigus. Nedalinkite nepagrįstų pažadų, nežaiskite dvigubų žaidimų.

DVYNIAI. Būsite nusiteikę turiningai leisti laiką. Galbūt kažką įdomaus rasite internete, gausite malonų laišką, užmegsite meilės intrigą ar kt. Įmanomas siurprizas, kuriuo džiaugsitės lyg būtumėte gavę paparčio žiedą. 

VĖŽYS. Šiandien jums užteks ir įkvėpimo, ir energijos. Mielai bendrausite su priešinga lytimi ir augančia karta, būsite nusiteikę pramogauti. Linksmybės gali užsitęsti kiek per ilgai, jei nenutiks nieko nenumatyto.

LIŪTAS. Galite sulaukti ypatingo dėmesio iš priešingos lyties asmenų. Su artimu žmogumi tiktų pasidalinti mintimis, atskleisti savo svajones - net jei jos labai keistos ir originalios, būsite suprasti ir veikiausiai sulauksite pritarimo. 

MERGELĖ. Turėtumėte smagiai praleisti šią dieną. Jausitės apsupti žmonių, su kuriais jaučiatės jaukiai, jums įdomu, norisi diskutuoti. Galbūt sutiksite išsiilgtą draugą arba turėsite progą geriau pažinti sudominusį asmenį. 

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite linkę domėtis, žavėtis tuo, kas gražu, gardu, stilinga, komfortiška. Būsite susirūpinę ir savo stiliaus paieškomis. Gali būti, kad leisite sau ypatingus gurmaniškus malonumus. 

SKORPIONAS. Regis, emocingai į viską reaguosite, tirštinsite spalvas. Ypatingų įspūdžių galite patirti užsienyje, toli nuo namų ar renginyje tarp nepažįstamų žmonių.

ŠAULYS. Jums nelabai norėsis triukšmo, šurmulio. Mieliau leisite laiką virtualioje erdvėje su jos įdomybėmis negu realiame masiniame renginyje. Jums išties reikės daugiau intymumo, ramybės, malonaus atsipalaidavimo. 

OŽIARAGIS. Palanku organizuoti bendraminčių, bičiulių susiėjimus. Galbūt kils noras paklausyti draugiško patarimo ir atsikratyti blogo įpročio, keisti įvaizdį arba pasinaudoti kitų patirtimi tvarkantis buityje, sode ar pan. 

VANDENIS. Jausite emocinę įtampą, ypač jei teks nemažai rūpintis kitų reikalais. Regis, labai rūpės kažkokia pareiga, darbas ar numatomas darbo pokalbis. Verčiau pasistenkite, kad artimiems žmonėms šiandien šalia jūsų būtų jauku ir malonu.

ŽUVYS. Labiau pasitikėti savimi jus skatins palanki aplinkinių reakcija, jų pagarba ar įvertinimas. Galite sulaukti dėmesio ir iš tų žmonių, kurie dabar išvykę į užsienį. Galbūt jums kils ypatingų troškimų, kurie netikėtai gali išsipildyti.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta