Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti
2020-01-09

Nedarbas

Nu joo...:„Jei 1719 žmonių Anykščių rajone neturi darbo, tai reiškia, kad tiek pat yra ir alkanų. Spėju, kad pusė jų iš nevilties geria, vagia iš kaimynų, apiplėšinėja senelius, net miesto gatvėse apiplėšinėja moteris ir paauglius. Ir taip vos ne kasdien. Dar dalis jų žudosi iš to paties skurdo ir nevilties. Mes gabūs! Tokių rezultatų pasiekėme vos per 30 laisvės metų!"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Patikslenimas :)

  Nuoroda

  Alkanų bus daugiau, ne 1719. Juk pusbadžiaus ir jų vaikai, Reiškia tokių alkanų skaičius trauks net virš 3000 ...:( Ir tai ne juokas!

  Prieš 2 savaičių
 • ///

  atsakymas į: Patikslenimas :) Nuoroda

  tik neverkit ir negailėkit,kad jie alkani ir jų vaikai alkani,valdžia turi nedelsiant nutraukti šitiems veltėdžiams pašalpas,nes žiūrėkit,kaip jie greit dauginasi,kad tik daugiau pašalpų gauti.O kokia nauda iš tokių palikuonių?Nesusimąstote?Norėdamas,darbo prasimaitinimui tikrai rasi.

  Prieš 2 savaičių
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Bet praktika rodo, kad yra atvirkščiai.. Darbuotojų trūksta, o didelė dalis tų bedarbių nedirba, nes tingi ir geria, gerdami alkio nejaučia. Netikite, pabandykite bent vieno iš jų paprašyti pvz. suskaldyti malkas.

  Prieš 2 savaičių
 • ///

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  šimtaprocentinė tiesa

  Prieš 2 savaičių
 • 30

  Nuoroda

  Tarp jų yra A.G.? Jei valdžiai bus svarbu išsaugoti savo įmonę, tai atsiras dar vienas A.G.

  Prieš 2 savaičių