Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)
2020-01-09

Nedarbas

Nu joo...:„Jei 1719 žmonių Anykščių rajone neturi darbo, tai reiškia, kad tiek pat yra ir alkanų. Spėju, kad pusė jų iš nevilties geria, vagia iš kaimynų, apiplėšinėja senelius, net miesto gatvėse apiplėšinėja moteris ir paauglius. Ir taip vos ne kasdien. Dar dalis jų žudosi iš to paties skurdo ir nevilties. Mes gabūs! Tokių rezultatų pasiekėme vos per 30 laisvės metų!"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Patikslenimas :)

  Nuoroda

  Alkanų bus daugiau, ne 1719. Juk pusbadžiaus ir jų vaikai, Reiškia tokių alkanų skaičius trauks net virš 3000 ...:( Ir tai ne juokas!

  Prieš 7 mėnesių
 • ///

  atsakymas į: Patikslenimas :) Nuoroda

  tik neverkit ir negailėkit,kad jie alkani ir jų vaikai alkani,valdžia turi nedelsiant nutraukti šitiems veltėdžiams pašalpas,nes žiūrėkit,kaip jie greit dauginasi,kad tik daugiau pašalpų gauti.O kokia nauda iš tokių palikuonių?Nesusimąstote?Norėdamas,darbo prasimaitinimui tikrai rasi.

  Prieš 7 mėnesių
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Bet praktika rodo, kad yra atvirkščiai.. Darbuotojų trūksta, o didelė dalis tų bedarbių nedirba, nes tingi ir geria, gerdami alkio nejaučia. Netikite, pabandykite bent vieno iš jų paprašyti pvz. suskaldyti malkas.

  Prieš 7 mėnesių
 • ///

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  šimtaprocentinė tiesa

  Prieš 7 mėnesių
 • 30

  Nuoroda

  Tarp jų yra A.G.? Jei valdžiai bus svarbu išsaugoti savo įmonę, tai atsiras dar vienas A.G.

  Prieš 7 mėnesių