Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)
2020-02-11

Patarimai

Patarimai seimo nariams nemokamai:„Pirmas žingsnis - taryba turi sukurti taisyklės , neleidžiančias nei prašyti išmaldos, nei duoti prašantiems. Nes turistinio sezono metu vaizdelis turbūt nekoks susidaro miesto svečiams . Kaip tai padaryti , galite pasikonsultuoti su vilniaus savivaldybe , ten jau prie zuoko ši tvarka buvo priimta . Tada ir policija turės galių juos išvaikyti . Toliau antras žingsnis , sukurti sistemą , kaip tiems žmonėms dalinti maistą . Negėda ir pasinaudoti kad ir šiaurės korėjos pavyzdžiu - dalinti maisto talonus už atliktą visuomenei naudingą darbą . Kurie nenori , tingi dirbt , iškeis talonus į alkoholį - jų problemos , liks nevalgę . Pavyzdžių daug ir būdų su šitais dalykais kovoti daug , tik trūksta noro ."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Zosė

  Nuoroda

  Reikia keisti situaciją, o ne pasekmes. Valdžia turi parodyti pastangas, kad vergėtų neliktų, o ne galvoti, kur juos padėti. Man nepatinka barzdoti vyrai, tai negi turiu kreiptis į policiją, kad juos uždarytų...

  Prieš 5 mėnesių
 • X - man

  Nuoroda

  Geras pasiūlymas, belieka priimti sprendimą. Tiesa dėl Šiaurės Korėjos, gal vis dėl iš jos pavyzdžių nereiktų semtis. Yra tekę asmeniškai bendrauti su žmogumi, kuris dar anais Tarybų sąjungos laikais, praleido kurį laiką darbinėje komandiruotėje šioje Rytų valstybėje, tai įspūdžiai itin slogūs. O dėl draudimo elgetauti taip, toks sprendimas reikalingas. Kaip šiandien pamenu, kaip Vilnius smarkiai pakeitė įvaizdį uždraudus prašyti išmaldos stoviniuojant Sostinės cente.. Tiesa, problema nebuvo iki galo nebuvo išspręsta. Asocialūs asmenys pakeitė taktiką, jie tapo mobilūs ir vasaros metu atakuodavo lauko kavinių klientus. Kai ne kurie valkatos, na kitaip jų šiuo atveju nepavadinsi, žmonėms atsisakiusiems duoti pinigų, - prispjaudavo į maistą.

  Prieš 5 mėnesių