Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Vyrukas ateina pas gydytoją:
- Daktare, padėkite, mano žmona iki 6 ryto negali užmigti.
- O ką jinai veikia per visą naktį?
- Manęs laukia.

Komentaras

Reikia:„Miesto sode prie paminklo Laisvei reikia pastatyti paminklą ir pijokams bomžams, kurie ten kasdien būriuojasi, susirenka kaip į darbą, kaulydami centų užkabinėja praeivius ir pailsėti atsisėdusius žmones. Policija tokių nevaiko, visi nuolaidžiauja, pataikauja, taigi jie tikrai paminklo nusipelno."

Skaityti komentarus (1)
2020-03-23

Pandemija

pandemija:„kurios metu žūsta žmonės, siaubą ir paniką sėjantis dalykas. Mes kažkaip l. ramiai žiūrime į tai. Kur apsaugos priemonės, respiratoriai, kombinezonai, dezinfeksiniai skysčiai. Tuščios vaistinės. Paracetamolio ir to nėra. Visko, ko dabar būtinai reikia žmonėms, nėra, išskyrus dar maistą. O gal reikėjo: 1. Pirmiausia aprūpinti medikus ir visą medicinos, personalą geriausiomis apsaugos priemonėmis. 2. Sukomplektuoti apsaugos priemonių paketus gyventojams ir centralizuotai juos dalinti, pasitelkiant, seniūnijas, savanorius (aišku neveltui, jeigu esam tokie jau biedni). 3. Parengti sąrašus būtinų maisto produktu pvz. savaitei ar mėnesiui ir išplatinti gyventojams, pasitelkiant socialinius tinklus, paštininkus (juk daug žmonių neturi interneto ar paprasčiausų įgūdžių juo naudotis, yra vieniši). ir tt. ir tt. Būtent tokių visuotinių bėdų atvejais turi būti sutelkiamos pačios geriausios kompetencijos ir atsakomybės. Turi veikti savivaldybėse, seniūnijose gelbėjimo komandos, kurios būtų greta žmogaus ir matytų visas jo bėdas. Gerb. atsakingi vadovai, pakelkite civilinės saugos planus. Ten turėtų būti numatyt visi veiksmai tokiais atvejais."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • joo,

  Nuoroda

  atsakymus turi pateikti konservatoriai iš Vilniaus. Ką jie nuveikė su Ignalinos AE ir visais kitais darbeliais, nevardinsiu, nes visi mąstantys žino.

  Prieš 6 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Vadovaujančių užtenka, savanorių gelbėtojų trūksta.

  Prieš 6 mėnesių
 • Anupras

  Nuoroda

  mirtingumas nuo šito viruso koks? 100 proc., ar 120 proc.? Gal mažiau viduriuot reiktų, tai pirma, o antra, jei pernai viso to būtų Veryga pirkt pradėjęs ir pareikalavęs jau nuo vasario viską užkarantinuot - kiek rėkiančių būtų buvę, kad nesąmones daro??

  Tuoj bus paleista reali grėsmė - Astravo AE. Kiek per dešimt metų sukomplektuota apsaugos priemonių? Kur turės esant reikalui evakuotis kiekvienas žmogus? Jodo galų gale kur ir kiek saugoma? O veikiančių dozimetrų? Primenu, jau dešimt metų realus pavojus dygsta šalia ir jis neišnyks dešimtmečius jei ne ilgiau - o kur pasirengimas? Niekam nerūpi. Tuo durniau tikėtis pasirengimo visokių tokių virusų atveju.

  Prieš 6 mėnesių
 • jooo

  Nuoroda

  Klausimai valstiečiams ir Verygai

  Prieš 6 mėnesių
 • kokie mes protingi

  atsakymas į: jooo Nuoroda

  tuojau pro žemę pralėks didelis asteroidas. O jeigu atsitrenks. Paaiškink valdžiai ko prisipirkt.

  Prieš 6 mėnesių
 • Reikia

  Nuoroda

  Organizuoti savanorius į gelbėjimo komandas.

  Prieš 6 mėnesių
 • Anupras

  atsakymas į: Reikia Nuoroda

  tai eik ir organizuok.

  Prieš 6 mėnesių