Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Labai jauna mergina klausia mamos:
- Mama, o galima aš su Jonu draugausiu?
- Galima, bet su prezervatyvu!

Komentaras

Nei jo, nei majo...:„Argi būtina Anykščiuose išterlioti dar ir tiltą?"

Komentuoti
2020-06-02

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • KOMENTARAS

  Nuoroda

  Kaip seni komunistai pasipiktino, kad niekados nebuvęs komunistu D.Vaiginas grižo į ligoninę.

  Prieš mėnesį
 • to - KOMENTARAS

  atsakymas į: KOMENTARAS Nuoroda

  Simptomai aiškūs, seni komunistai dar iki dabar keršina patriotams.

  Prieš mėnesį
 • Kregždutėms

  Nuoroda

  Aū, konservuotosios kregždutės, argi ne laikas jums iš savo gretų išsišluoiti buvusius komunistus?

  Prieš mėnesį
 • partietis istorikas

  atsakymas į: Kregždutėms Nuoroda

  Tėvynės sąjungoje nėra ir niekada nebuvo komunistų partijos vadovaujančių asmenų, kurie patektų po desovietizacijos įstatymu, nes konservatoriai susikūrė iš sąjūdžio, o buvę komunistai virto LDDP, vėliau dar pasiskaldė į LSDP, valstiečius. Eilinių buvusios TSKP narių yra, bet jie sąjūdžio metais prikalė savo partinius bilietus ant tvoros šalia Aukščiausios Tarybos. Deja, bet šitie patys kėgėbistai vis dar gyvi ir rašinėja komentarus apie "konservuotas kregždutes", nes negali sąjūdiečiams atleisti už sugriautą SSSR

  Prieš mėnesį
 • Tai kaip?

  Nuoroda

  Ei patriotai! Tai kaip? Liustruojame buvusius komunistus iš Anykščių valdžios ar be jų rajonas niekaip negali,a? Negi per 30 nepriklausomybės metų visas jaunimas išsilakstė, palikdamas tik nevykėlius?

  Prieš mėnesį
 • Linas

  Nuoroda

  Penktoji kolona dabar Anykščiuose opozicijoje. Rajoną valdo normalūs žmonės, už kuriuos ir balsavo dauguma sveiko proto anykštėnų.

  Prieš mėnesį
 • Linui Pinui

  atsakymas į: Linas Nuoroda

  Kas tau dar prisisapnavo per karantiną?

  Prieš mėnesį
 • Studentė

  Nuoroda

  Ne karūza tu, o debilas Gusto pacientas. Savivaldybėje iš dabar esančios vadovų komandos turbūt vienintelis meras komunistą matęs, pažiūrėk kiek metų direktorei, patarėjoms, jos gi jau gimė Nepriklausomoje Lietuvoje.

  Prieš mėnesį
 • Studenčiokei

  atsakymas į: Studentė Nuoroda

  O kas tau, vištele žioploji, sake, kad administracijos direktorė ir jos pavaduotoja - buvę komunistės? Kur taip parašyta,a? Kalba eina apie merą ir tarybos narius. Ir dar ne vieną kai ką vykdomoje Anykščių valdžioje.

  Prieš mėnesį
 • P.S,

  atsakymas į: Studenčiokei Nuoroda

  Ir konservatorių partijoje taip pat, deja...

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau