Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)
2020-07-03

Komentaras

Antanina:„ir karantino pradžioje dauguma koronaviruso atvejų buvo įvežtiniai, buvome jau apsiraminę kad virusas nebeplinta, atlaisvinus padėtįį aišku kad pasipils atvežtiniai atvejai, vėl reiks tupėt užsidarius, nes tikriausiai įves karantiną, o kaip karantino metu buvo visiems "gerai" nespėjom pamiršti"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Gana tuo virusu kliedėti. Kodėl neužsidarote kasmet, kai gripo virusas kyla, mirtingumas panašus. Ir dar, jeigu koronavirusui prirašomi mirę sergantys kitomis sunkiomis ligomis ar mirę nuo senatvės, tai nuo gripo viruso miršta iki tol buvę sveiki žmonės, vaikai ir jauni žmonės.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  O jei būtų mirę bent pora tūkstančių ką tada sakytum? Valdžia kalta nesirūpina. O dabar valdžia kalta nes dėjo kiek sugebėjo visas pastangas, kad tik sumažinti jo plitimą.

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha !

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Jeigu tu toks protingas, tai ko pelių negaudai?

  Prieš mėnesį