Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Autobuse:
- Jūsų bilietas?
- Nėra, o jūsų?
- Šiaip tai aš kontrolierius.
- O aš elektrikas. Tai ką man dabar, gal už elektrą nemokėt?

Komentaras

Tekle:„siulyciau prie kulturos centro per garsiakalbius transliuot kaimo kapelu muzika , tikrai klausytoju netruktu , o kai susils oras tai bus galima ir pasisokt , apie tai daznai suaugesni zmones tarp saves pasisnekam ,direktoriai siuo klausimu rimtai reiktu uzsiimt , pagyvetu miesto centras , daug vyru ateitu ten , o ne trauktu i aludes."

Skaityti komentarus (2)
2021-01-18

Komentaras

Sveikuolis:„Toks karantinas, koks yra dabar- ne karantinas, o tik karantino imitacija. Juk masiškai žmonės nesilaiko reikalavimų tiek Anykščių rajone, tiek visoj Lietuvoj. Vaidinama, kad laikomasi saugaus atstumo, o prekybos centruose po darbo, savaitgaliais ar prieš šventes žmonių minios, pirkėjai lipa ant galvų vieni kitiem. Judėjimas tarp savivaldybių ribojamas, o keliuose pilna mašinų, reikia ar nereikia važinėjama, stengiamasi prasmukti pro postus. Kaukių devėjimas- tikras anekdotas. Kam ant kaklo nusmukę, kas rankoj laiko, vienartinės kaukės nešiojamos šimtus kartų- jos pajuodę, prakaituotos, smirdančios. Draudžiama būriuotis, švęsti, bendrauti žmonėms iš skirtingų ūkių, o renkamasi, baliavojama, nepaisoma jokių draudimų. Karantiną reikia pratęsti, bet sugriežtinti. Ir jokių nuolaidų pažeidėjams- jokių įspėjimų, pagąsdinimų, sumažintų baudų. Kiek įstatyme numatyta., tiek ir bausti."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Durnių daug, kurie žmones uždarytų. Dar galima būtų suprasti durnumą, jeigu nebūtų kitokių pavyzdžių, ne visi juk domisi, klauso valdžiai netarnaujančių specialistų, tai gali ir nesuvokti kaip graudžiai juokinga tai kas vyksta Lietuvoje. Niekaip nesuvokiu, nejaugi tiek protelis neveikia, jog nesugebama matyti kaip su virusu tvarkosi normalios šalys, kuriose yra protinga, neparsidavusi valdžia ir geri specialistai, kurie vadovaujasi ne politika, bet mokslu.
  Beveik 30 km nuo Lietuvos sostinės žmonės gyvena normalų gyvenimą.
  https://www.facebook.com/milos.laudanovic/videos/10217871613158938

  Prieš mėnesį