Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)
2021-04-07

Komentaras

Kas:„čia taip nutiko,kad per dien viską atlaisvina? Ar jau visiškai dzin Lietuvos žmonės? Labai daug išleido finansų prastovoms,biuleteniams,kad galit mirt silpnesnieji? Juk daug žmonių,net sergančių sunkiomis ligomis nepaskiepyta,nes tik siūlo Astrazeneca vakciną,kur ir sveikam gali būt pavojinga. Aš tai persirgau,bet yra žmonių,kuriems gyvybiškai reikalinga vakcina,nes liga išlindo visai nesenai. Pav.šiandien prisiskambint dėl vakcinavimo negali. Nukeltas ragelis. Plūstels masės į ligonines. Labai gaila,kad esant padidėjusiam sergamumui leidžia važiuot kur tik nori: pajūrį,sodybas švęst. Jaunimas pames protą atitrūkęs nuo grandinės. Kai neleido,tai net purtė pas tėvus vežant valgyt. Kas čia įvyko,kur čia šuo pakastas? Čia ne šiaip sau visi leidimai. Čia ne medicina,čia politika jau..."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • ko stebites

    Nuoroda

    Dabar patys pamatysit ką reiškia neklausyt valdžios kai liepė saugotis ir nuolat skundėtės , kad bloga nuotaika kai susitikt su kaimyne negali dabar savo kailiu pajusit

    Prieš 4 dienas