Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Studentas valgykloje nešasi padėklą su maistu. Klausia dėstytojo:
- Ar galiu prisėsti?
- Na, kiaulė ir gulbė prie vieno stalo nedera.
Studentas nutyli, bet atsisėda. Greitai pavalgo ir pakildamas taria:
- Na, tai aš skrisiu.

Komentaras

Kokie reitingai?:„Kai įmonės bankrutavo ir užsidarė, kai visai nebeliko darbo Anykščiuose išskyrus valdišką, tada Anykščiai reitinguose pakilo. Pirma vieta garantuota jei uždarytume ir savivaldybę, o prie įvažiavimo į miestą pastatytume šlagbaumą su spyna."

Skaityti komentarus (2)

Seimo laikinoji grupė trečiadienį aptars Lietuvos pasiruošimą galimai branduolinei ar radiologinei avarijai netoli Lietuvos sienos statomoje Baltarusijos atominėje elektrinėje.

Bendrame posėdyje Veiksmų koordinavimo grupė dėl Astravo atominės elektrinės kartu su Energetikos ir darnios plėtros komisija įvertins, kaip šalies institucijos yra pasiruošusios šiems iššūkiams, kokių veiksmų būtų imamasi.

Į pasitarimą kviečiami Vidaus reikalų, Energetikos, Užsienio reikalų, Sveikatos apsaugos ministerijų atstovai, taip pat specialistai iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Radiacinės saugos centro, Valstybinės atominės energetikos saugos inspekcijos, Aplinkos apsaugos agentūros, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos.

Atominė elektrinė Astrave statoma apie 50 kilometrų nuo Vilniaus ir mažiau nei 30 kilometrų nuo Lietuvos sienos. Pirmojo jėgainės reaktoriaus paleidimo data numatyta šiemet rudenį.

Lietuvos vyriausybė sako, kad jėgainė statoma nesilaikant saugumo ir aplinkosaugos reikalavimų. Baltarusija tokius priekaištus kategoriškai atmeta.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta