Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Seimo laikinoji grupė trečiadienį aptars Lietuvos pasiruošimą galimai branduolinei ar radiologinei avarijai netoli Lietuvos sienos statomoje Baltarusijos atominėje elektrinėje.

Bendrame posėdyje Veiksmų koordinavimo grupė dėl Astravo atominės elektrinės kartu su Energetikos ir darnios plėtros komisija įvertins, kaip šalies institucijos yra pasiruošusios šiems iššūkiams, kokių veiksmų būtų imamasi.

Į pasitarimą kviečiami Vidaus reikalų, Energetikos, Užsienio reikalų, Sveikatos apsaugos ministerijų atstovai, taip pat specialistai iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento, Radiacinės saugos centro, Valstybinės atominės energetikos saugos inspekcijos, Aplinkos apsaugos agentūros, Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos.

Atominė elektrinė Astrave statoma apie 50 kilometrų nuo Vilniaus ir mažiau nei 30 kilometrų nuo Lietuvos sienos. Pirmojo jėgainės reaktoriaus paleidimo data numatyta šiemet rudenį.

Lietuvos vyriausybė sako, kad jėgainė statoma nesilaikant saugumo ir aplinkosaugos reikalavimų. Baltarusija tokius priekaištus kategoriškai atmeta.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta