Ar esate dalyvavęs teismo posėdyje?

Dienos anekdotas

- Kur buvai? - klausia motina sūnaus.
- Pas kaimynus.
- Ar ne per dažnai ten lankaisi?
- Ne, kaimynė labai apsidžiaugė. Sakė, tik tavęs man ir trūko.

Komentaras

Dar:„labiau didinkit mokesčius, tai tada atliekas labiau rūšiuosime. Gyventojai brangiai moka už šią paslaugą, todėl ir nesistengia rūšiuoti. Be to, komunalininkai ne su visais gyventojais turi sudarę sutartis ir ne visi kaimo gyvenviečių gyventojai turi konteinerius. Tokie šiukšles pila kur pakliuvo. Reikia komunalininkams mažiau dejuoti, o rimčiau padirbėti, visi gyventojai be jokių išlygų turi mokėti mokesčius ir turėti konteinerius."

Komentuoti

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) trečiadienį per savo Konservatorių partijos metinį suvažiavimą ketina atskleisti naują „Brexit“ planą.

 

Ministras pirmininkas perspėjo Europos Sąjungą, kad jei nebus pritarta jo planui, JK vėliau šį mėnesį pasitrauks iš Bendrijos be jokio susitarimo.

Dauningo gatvė nurodė, kad B. Johnsonas pateiks „sąžiningo ir protingo kompromiso“ detalių per savo baigiamąją kalbą Mančesteryje vykstančiame konservatorių suvažiavime, o tą pačią dieną planai bus pateikti ir Briuseliui.

Premjero biuras pabrėžė, kad tai bus Londono „galutinis pasiūlymas“, o jei ES „neįsitrauks“, B. Johnsonas ištesės savo pažadą išvesti šalį iš Bendrijos spalio 31 dieną be susitarimo.

Premjeras „jokiomis aplinkybėmis“ neprašys atidėti „Brexit“ per spalio 17–18 dienomis Briuselyje rengiamą ES viršūnių susitikimą, sakoma Dauningo gatvės pranešime.

„Įgyvendinkime „Brexit“ – galime, privalome ir padarysime [tai]", – B. Johnsonas ketina pasakyti bendrapartiečiams.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta