Kurią Anykščiuose veikiančią instituciją (įstaigą) vertinate palankiausiai?

Dienos anekdotas

Vyriškis kaime tvarte varo samogoną. Pasiėmęs 2 kibirus jis nueina namo vandens. Grįžta, o tvarte jo 2 mentai laukia:
- Na ką, papuolei, vyruti, rašyk pasiaiškinimą!!!
Na jis ir rašo: "Sėdžiu namie, žiūriu iš tvarto dūmai rūksta, galvoju, kad gaisras. Pasiėmęs 2 kibirus vandens atbėgu iki tvarto gesint, žiūriu, ten 2 mentai samogoną varo..."

Komentaras

na:„ijunkit miesto apsvietima anksciau,kol dar neivyko nelaime."

Komentuoti

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) trečiadienį per savo Konservatorių partijos metinį suvažiavimą ketina atskleisti naują „Brexit“ planą.

 

Ministras pirmininkas perspėjo Europos Sąjungą, kad jei nebus pritarta jo planui, JK vėliau šį mėnesį pasitrauks iš Bendrijos be jokio susitarimo.

Dauningo gatvė nurodė, kad B. Johnsonas pateiks „sąžiningo ir protingo kompromiso“ detalių per savo baigiamąją kalbą Mančesteryje vykstančiame konservatorių suvažiavime, o tą pačią dieną planai bus pateikti ir Briuseliui.

Premjero biuras pabrėžė, kad tai bus Londono „galutinis pasiūlymas“, o jei ES „neįsitrauks“, B. Johnsonas ištesės savo pažadą išvesti šalį iš Bendrijos spalio 31 dieną be susitarimo.

Premjeras „jokiomis aplinkybėmis“ neprašys atidėti „Brexit“ per spalio 17–18 dienomis Briuselyje rengiamą ES viršūnių susitikimą, sakoma Dauningo gatvės pranešime.

„Įgyvendinkime „Brexit“ – galime, privalome ir padarysime [tai]", – B. Johnsonas ketina pasakyti bendrapartiečiams.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta