Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeryje?

Dienos anekdotas

Vienas lietuvių žurnalas klausia amerikiečių verslininko:
– Į Lietuvos rinką jūs atėjote tik prieš pusmetį, o jau turite milijoną dolerių. Kaip jums tai pavyko?
– Labai paprastai – aš investavau du milijonus.

Komentaras

Puiku:„Labai svarbus, geras sprendimas. Reikia ne tik per Velykas drausti važinėjimus. Nėra reikalo važinėti, valkiotis po parduotuves, lankuyti gimines ir dabar. Nereikia švelninti karantino sąlygų. Pradės veikti visokios kirpyklos, aludės, valgyklos, tai vėl prasidės žmonių migracija. prasoidės lankytrojų srautai ir vėl bus platinamas virusas. Tegu smulkūs verslininkai mažiau dejuoja, užteks lobti kitų saskaita."

Komentuoti

Vokietijoje netoli Frankfurto trečiadienį per šaudynes dviejuose kaljano baruose žuvo mažiausiai aštuoni žmonės, o dar keli buvo sužeisti, pranešė policijos atstovai.

Šaudynės vyko dviejuose baruose Hanau mieste, esančiame apie 20 km nuo Frankfurto, skelbia vietos žiniasklaida.

Užpuolikų ėmė ieškoti ginkluotos policijos pajėgos, buvo pasitelkti ir sraigtasparniai.

Asmuo, įtariamas surengęs abejas šaudynes, buvo rastas negyvas savo namuose, ketvirtadienį informavo policija.

„Galimas kaltininkas buvo rastas negyvas savo namuose Hanau. Policijos specialiosios pajėgos ten rado dar vieną kūną. Tyrimas tęsiamas. Šiuo metu nėra jokių ženklų, kad yra kitų kaltininkų“, – tviteryje parašė centrinės Heseno žemės policija.

Pirmoji ataka įvyko miesto centre esančiame bare „Midnight“ apie 22 val. vietos (23 val. Lietuvos) laiku, nurodė policija ir žiniasklaida. Pasak vietos žiniasklaidos, prie pastato buvo nušauti trys žmonės, o liudininkai pasakojo girdėję keliolika šūvių.

Užpuolikas arba užpuolikai paspruko iš įvykio vietos automobiliu. Netrukus įvyko antros šaudynės.

Kaip pranešama, šaulys paspaudė skambutį prie įėjimo ir ėmė šaudyti į kaljano bare „Arena Bar“ esančius žmones. Žuvo penki kurdų kilmės žmonės, tarp jų viena moteris, skelbia leidinys „Bild“.

„Aukos buvo žmonės, kuriuos pažinojome daugybę metų, – kalbėjo vieno iš užpultų barų vadovo sūnus, kurį cituoja naujienų agentūra DPA. – Visi šokiruoti.“

Pasak vyro, kurio šaudynių metu bare nebuvo, tarp nužudytųjų yra du darbuotojai.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, mažiausiai penki žmonės per atakas buvo sunkiai sužaloti.

Naujienų agentūros AFP žurnalistas iš įvykio vietos pranešė matęs apie 30 policijos automobilių, išvažiuojančių iš Hanau policijos nuovados. Liudininkai pasakojo, kad mieste dislokuoti automatais ginkluoti policininkai.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta