Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

Į Druskininkų gatvių apšvietimo sistemą bus investuota 333,5 tūkst. eurų Europos sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšų, maždaug antra tiek savivaldybė skirs iš savo biudžeto – bendra projekto vertė sudarys apie 700 tūkst. eurų, praneša portalas alytausgidas.lt.

Savivaldybės gatvių apšvietimo sistema  iš pagrindų bus modernizuota per artimiausius dvejus metus.  

„Šis projektas buvo puoselėjamas ne vienerius metus – svarstėme įvairius jo įgyvendinimo variantus, įskaitant ir galimybę pasitelkti verslą ir darbus atlikti per 1-2 metus, kaip tai padarėme su didžiuoju gatvių atnaujinimo projektu. Tačiau valstybei sugriežtinus savivaldybių skolinimosi sąlygas, tokių projektų įgyvendinimas atidedant mokėjimus tapo nebeįmanomas“,  – sakė Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

Visa suma, reikalinga seniūnijų, gatvių apšvietimo sistemoms atnaujinti – iki 2 mln. eurų.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta