Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)

Didžiausias Estijos sodo ir namų apyvokos prekių tinklas „Hortes" kol kas į Lietuvą nesiplečia, nors, remiantis bendrovės „Unitectus" parengtais projektiniais pasiūlymais, buvo tikimasi, kad prie prekybos centrų „Ikea“ ir „Decathlon" esančiame sklype Vilniuje prasidės parduotuvės statybos, rašo „Verslo žinios“.

„Hortes" savininkės įmonės „Livonia Partners" teigimu, išties niekada nebuvo priimtas galutinis sprendimas dėl žengimo į Lietuvos rinką.

„Mūsų pagrindinis planas visada buvo pirmiausiai išaugti ir sustiprėti Estijos, po to Latvijos rinkose ir tik po to plėstis Lietuvoje. Kol kas iki labai konkrečių planų Lietuvoje nebuvome priėję. Esame žvalgęsi prieš pora metų, tačiau tuomet neradome sklypų, kurių kainos ir kokybės santykis mus tenkintų. Todėl planai plėstis Lietuvoje lieka ateičiai“, –  dienraščiui komentavo „Livonia Partners" partneris Mindaugas Utkevičius.

„Verslo žinių“ teigimu, įmonės VPH plėtojamame „VNO verslo ir prekybos parke" susijusi bendrovė „Prekybos parko projektai" vertinosi galimybes pastatyti maždaug 13 574 kvadratinių metrų bendro ploto „Hortes“ parduotuvę su šiltnamiais. 

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta