Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Šiandien Anykščiuose lankėsi Seimo kontrolierius Raimondas Šukys. Susitikime su Anykščių valdininkais kontrolierius sakė, kad pernai iš Anykščių rajono sulaukė vienintelio skundo, o ir tas nepasitvirtino. „Arba jūs gerai dirbate, arba mes blogai dirbame, nes žmonės nežino, kad į mus galima kreiptis“, – šypsojosi kontrolierius, beje, vadovavęs net dviems ministerijoms – Vidaus reikalų ir Sveikatos apsaugos.

 R.Šukys dėstė, kad abu Seimo kontrolieriai – jis ir įstaigos vadovas Augustinas Normantas, kuruoja skirtingas sferas: A.Normantas  - centrinės valdžios, R.Šukys – savivaldybių veiklą. Seimo kontrolierius R.Šukys kalbėjo, kad pernai jis sulaukė 520 , užpernai – 587 , o 2013-aisiais – 628 skundų. Tuo tarpu kolega A.Normantas pernai gavo net 1354 skundus, trečdalis šių skundų -  iš kalinių.

R.Šukiui dažniausiai skundžiasi daugiabučių namų gyventojai dėl renovacijos, bendrijų pirmininkų bei namų administratorių veiklos.

Po bendrojo renginio R.Šukys pasiliko savivaldybės posėdžių salėje duoti iš anksto sutarto interviu „Anykštos“ žurnalistui. Žurnalistui kalbinant kontrolierių, posėdžių salėje nusprendė pasilikti ir rajono meras Kęstutis Tubis bei savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Saulius Rasalas. Esminė šio interviu tema apie tai, kaip S.Rasalas iš seniūnų sueigos pašalino „Anykštos“ žurnalistą, kokie savivaldybės renginiai gali būti ne vieši. Plačiau - artimiausiuose "Anykštos" numeriuose.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Jordan

  Nuoroda

  Aparat korekcyjny Marcin. Opinie jak stracić dużo pieniędzy. http://www.ciazowy.pl/blog/lilafab,jaki-prezent-wybrac-na-roczek-dziecka,948,post.html

  Prieš savaitę
 • Alanna

  Nuoroda

  Nauka angielskiego dla dzieci - jak wspomóc swoją pociechę? http://wylecz-haluksy.pl/kategorie/informacje-ogolne/

  Prieš savaitę
 • Jamie

  Nuoroda

  http://www.rasyonelpsikoloji.com/author/ilprosdia/ Therefore, destruction that you will need to adjust your schedule for your procedure. Remember to ask dental professional about the healing process and time for each procedure. You will have a better involving whether not really it will be going to necessary which you take time away from work or if youre able to get your procedures during after working hours and retreat to work the following day. There are different variables that will need to consider once you decide to use the procedure, however your choices could help improve your smile.

  Prieš 2 savaičių
 • Carmen

  Nuoroda

  http://solismagazine.com/author/kannstabwhom/#.W26sJqKsDMA Now there is been informed, what is the next step? Consult doctor. Many varicose veins medications are available today ranging from exercise to surgery on the latest advancement, the Closure Procedure from VNUS. Hopefully, communication in addition to your doctor in determining quite best treatment with regard to you will consist little easier now you are aware of the five Ws in varicose leg veins.

  Prieš mėnesį
 • tvirtai

  Nuoroda

  Zuokininkai-namo!!!

  Prieš 2 metų
 • Mindaugas

  Nuoroda

  O kaip ten su kelių priežiūra? Prižiūrės tik tuos, kur važinėja liberalai ir koncervai?

  Prieš 2 metų
 • Konkrečiau

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  Prašom nurodyti bent vieną kelią kuriuo nevažinėja konservatoriai.

  Prieš 2 metų
 • pastabi,

  Nuoroda

  Veidai visų kaip po karo. Seniūnai suvaryti galvas bet rankomis laiko. Gal liberalas atvažiavo?

  Prieš 2 metų
 • Iš baimės kelnias lliberalizmo pridėjo. Bijojo, kad pajudėjus užsmirs tai ir sėdėjo

  Prieš 2 metų
 • neaisku

  Nuoroda

  Truksta informacijos, tai kokiu adresu skustis pvz del renovacijos?

  Prieš 2 metų
Įkelti daugiau