Ar turite paskyrą "Facebook"-e?

Dienos anekdotas

Tūkstantmečio aukso puodą laimėjo jaunas policininkas iš Vilniaus. Sulėkė korespondentai, su kameromis, su mikrofonais...
Visi klausinėja:
- Ką veiksit? Ką darysit su tokia suma pinigų?
Jaunasis policininkas ir sako:
- Matot, jau daug kas siūlė variantus... Vieni siūlo mašiną pirkti, kiti - namą statytis, treti - bizniuką pradėti... Bet aš taip pagalvojau ir nusprendžiau už tuos pinigus Vilniuje nusipirkti vieną sankryžą... Dirbsiu sielos malonumui...

Komentaras

anykštėnė: „Ir vėl stovės upė prižėlusi, prismirdusi viduryje miesto. Svarstykles už 10 000 pirks, visai Liogei asu protu prastai, kaip Kauno auksinis tualetas bus Anykščių auksinės svarstyklės"

Skaityti komentarus (2)

Šiandien Anykščiuose lankėsi Seimo kontrolierius Raimondas Šukys. Susitikime su Anykščių valdininkais kontrolierius sakė, kad pernai iš Anykščių rajono sulaukė vienintelio skundo, o ir tas nepasitvirtino. „Arba jūs gerai dirbate, arba mes blogai dirbame, nes žmonės nežino, kad į mus galima kreiptis“, – šypsojosi kontrolierius, beje, vadovavęs net dviems ministerijoms – Vidaus reikalų ir Sveikatos apsaugos.

 R.Šukys dėstė, kad abu Seimo kontrolieriai – jis ir įstaigos vadovas Augustinas Normantas, kuruoja skirtingas sferas: A.Normantas  - centrinės valdžios, R.Šukys – savivaldybių veiklą. Seimo kontrolierius R.Šukys kalbėjo, kad pernai jis sulaukė 520 , užpernai – 587 , o 2013-aisiais – 628 skundų. Tuo tarpu kolega A.Normantas pernai gavo net 1354 skundus, trečdalis šių skundų -  iš kalinių.

R.Šukiui dažniausiai skundžiasi daugiabučių namų gyventojai dėl renovacijos, bendrijų pirmininkų bei namų administratorių veiklos.

Po bendrojo renginio R.Šukys pasiliko savivaldybės posėdžių salėje duoti iš anksto sutarto interviu „Anykštos“ žurnalistui. Žurnalistui kalbinant kontrolierių, posėdžių salėje nusprendė pasilikti ir rajono meras Kęstutis Tubis bei savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojas Saulius Rasalas. Esminė šio interviu tema apie tai, kaip S.Rasalas iš seniūnų sueigos pašalino „Anykštos“ žurnalistą, kokie savivaldybės renginiai gali būti ne vieši. Plačiau - artimiausiuose "Anykštos" numeriuose.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • tvirtai

  Nuoroda

  Zuokininkai-namo!!!

  Prieš metus
 • Mindaugas

  Nuoroda

  O kaip ten su kelių priežiūra? Prižiūrės tik tuos, kur važinėja liberalai ir koncervai?

  Prieš metus
 • Konkrečiau

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  Prašom nurodyti bent vieną kelią kuriuo nevažinėja konservatoriai.

  Prieš metus
 • pastabi,

  Nuoroda

  Veidai visų kaip po karo. Seniūnai suvaryti galvas bet rankomis laiko. Gal liberalas atvažiavo?

  Prieš metus
 • Iš baimės kelnias lliberalizmo pridėjo. Bijojo, kad pajudėjus užsmirs tai ir sėdėjo

  Prieš metus
 • neaisku

  Nuoroda

  Truksta informacijos, tai kokiu adresu skustis pvz del renovacijos?

  Prieš metus
 • netiesa

  Nuoroda

  parašytas skundas pasitvirtino, net savivaldybės darbuotojai skundėsi, kad juos labai šokdina, daug dokumentų turėjo paruošti iš naujo, o kai kurios įstaigos turėjo net sutartis perrašyti su paslaugų gavėjais.Tai buvo Juodelio apsileidimas, kad nekontroliavo administracijos darbuotojų.Tie darbuotojai dirba ir dabar.

  Prieš metus
 • rusas

  Nuoroda

  Ja nie zlopamietny. Ja prosto zloi i pamiet u miene chorošaja.

  Prieš metus
 • Nuotaika

  Nuoroda

  Kerštingi esate...

  Prieš metus
 • hn

  Nuoroda

  nu ir išaiškino Šukys, jog paprašyti, kad žurnalistas išeitų iš posėdžio - galima. Apsipazorino Robertėlis.

  Prieš metus
Įkelti daugiau