- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti
-0001-11-30

Juodaodis grįžo

Anykščių „Puntukas-Jarimpeksas“ ketvirtadienį ( 01.25) namuose 75-88 pralaimėjo absoliutiems NKL lyderiams Klaipėdos „Naftai-Uni-Laivitei“. Varžovai anykštėnus nokautavo jau pirmajame kėlinyje, kurį pajūrio komanda laimėjo 25-16.

Rytis Vaišvila pelnė 17, Sigitas Kažukauskas -16,  Teisutis Kuzminskas -14, Audrius Vasiliauskas – 11, Dainius Miliūnas – 9  taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

Į Anykščių komandą trečią kartą grįžo Lawal Wahed Adevole. Jis per 7 minutes pelnė 2 taškus ir 2 kartus atkovojo kamuolį.

Šeštadienį „Puntukas-Jarimpeksas“ išvykoje susitiks su Tauragės „Bremena“.