Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)
Sniego “patrankos” dieną ir naktį purškia sniegą ant kalnų slidinėjimo trasos.
Dėl šilto oro ir sniego stygiaus ant Kalitos kalno dar neveikia kalnų slidinėjimo trasa. Tačiau, kadangi atšalo, jau kelios paros dieną ir naktį ant kalno gaudžia dvi vadinamosios sniego “patrankos” iš Anykštos upelio vandens gaminančios sniegą.

 

 

Dėl šilto oro ir sniego stygiaus ant Kalitos kalno dar neveikia kalnų slidinėjimo trasa. Tačiau, kadangi atšalo, jau kelios paros dieną ir naktį ant kalno gaudžia dvi vadinamosios sniego “patrankos” iš Anykštos upelio vandens gaminančios sniegą. Didžioji dalis trasos jau padengta dirbtiniu sniegu ir tikimasi ryt arba poryt trasą išbandyti leisti kalnų slidinėjimo mėgėjams.

Lietuvoje šiuo metu kalnų slidinėjimo sezoną pradėjo tik mažoji Ignalinos kalnų slidinėjimo trasa, tačiau šią savaitę gali pradėti veikti ir kitos. Šiaip ar taip, anykštėnai bus tarp pirmųjų.

 

Jonas Junevičius
jonas.j@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta