Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti

Liepos 22 dieną  apie 0.18 val. Anykščiuose, prie kultūros centro,  vyras (neblaivus 1.72 prom. girtumo), (gim. 1984 m.), gyvenantis  Anykščiuose, Statybininkų g. ir moteris (neblaivi 1.69 prom. girtumo), (gim. 1988 m.), gyvenanti  Anykščiuose, Ramybės g., viešoje vietoje, vykstant miesto šventės renginiui, aplinkinių asmenų akivaizdoje demonstruodami nepagarbą aplinkai ir aplinkiniams, savo veiksmais ir elgesiu įžūliai kibo prie vyro (neblaivus 2.29 prom. girtumo), (gim. 1980 m.), Anykščių seniūnijos  Jurzdiko viensėdyje,  jį apstumdė, bei pargriovus ant žemės dūrė peiliu į nugaros sritį.

Nukentėjusysis į ligoninę vykti atsisakė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Viska mačiau

  Nuoroda

  Na bet žmonių lygis tai... aš esu apakęs. Stovi visi, žiūri kaip girti žmonės mušasi, niekas nesugeba nueiti ir jų visų išskirti. Dievo laimėj, jog JAUNI VAIKINAI sugebėjo nueiti ir juos sutramdyti. O ką kiti veikė? Stovėjo ir grožėjosi vaizdu? Gėda už visus tuos, kurie tik mėgavosi vaizdu, arba tik kritikavo ir nieko nedarė.

  Prieš 2 metų
 • Pilietis

  atsakymas į: Viska mačiau Nuoroda

  Tai kad toks apakęs, ką pats tuo metu veikiai? Galėjai nueiti ir pakišti savo šonkaulius po peiliu, būtum apsaugojęs nukentėjusį girtuoklį nuo sužalojimų.

  Prieš 2 metų
 • Atsakingi

  Nuoroda

  tai kaip rajono Taryba pažiūrės į išlaidų suvestinę ir organizacinę atsakomybę? Kiek lėšų buvo sąmatoje numatyta renginio viešos tvarkos palaikymui. Kur jos? Kokios viešos tvarkos palaikymo pajėgos buvo skirtos. Ar įvykdė savo įsipareigojimus už apsaugą atsakinga tarnyba? Ar buvo pasitelkta papildomos policijos pajėgos viešai tarkai užtikrinti.
  Tokį įvyki, kuris galėjo virsti į chuliganizmo išpuolį prieš visai nesusijusius asmenis, būti ištirti ir paskelbti viešai pareigūnų, neatlikusių savo pareigos pavardes, bei skirtas už aplaidumą nuobaudas.
  Kiek galima taikstytis su kolchoziniu požiūriu į darbą bei išsukinėjimą nuo atsakomybės.

  Prieš 2 metų
 • Petras

  Nuoroda

  Vienintelis ir kultūringas renginys Anykščiuose yra tik vienas - tai Velnio akmuo. Ir čia ne juokas, o nenuginčijamas faktas. Be to per Velnio akmenį Anykščių miestas gali miegoti ramiai, išskyrus kelis namus aplink slėnį, kai per miesto šventę negali miegoti visi Anykščiai, net prie uždarų langų.

  Prieš 2 metų
 • Gaila

  atsakymas į: Petras Nuoroda

  Išsiplauk svestuotą galvą, Donalduk, o tai nesąmones peizėji

  Prieš 2 metų
 • Durneli

  atsakymas į: Gaila Nuoroda

  Per velnio akmeni nei vieno iskvietimo nebuvo del mustyniu, o cia ablavuchai kaimietukai prilaka ir ziurek kas gaunas atsimerk dvasios ubage tu

  Prieš 2 metų
 • Petras

  atsakymas į: Gaila Nuoroda

  kas jis toks tavo Donaldukas? Kaip tikras katolikas,turėtum po tokių renginių su peiliais, rėkti apie tokių miesto švenčių uždraudimą, Ko nerėki visą gerklę ?

  Prieš 2 metų
 • Anykstene2

  Nuoroda

  Per velnio akmes 4 dienų koncertą, nieko panašaus nenutiko. O ir garsas, buvo žymiai tylesnis. Per miesto šventę - televizoriaus decibalus reikejo stipriai didinti, kad galėtum girdėti. As ne prieš. Tik įdomu, ką mano tie, kuriems velnio akmuo-buvo didelis kliuvinys.

  Prieš 2 metų
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Juozai ir kiti nukvakėliai kasmet burnoja prieš velnių festivalį, bet ten tokių dalykų niekada nebūna, pasirodo patys anykštėnai, mūsų vaikai ir anūkai yra pijokai ir banditai. Liūdna.

  Prieš 2 metų
 • Tai

  atsakymas į: anykštėnė Nuoroda

  Dabar del vieno zmogaus visus pijokais ir banditais vadinat,o i velnio akmeni tada renkasi pijokai ir narkomanai,nes kasmet suranda narkotiku,issiplauk galva pries rasant tokias nesamones.

  Prieš 2 metų
Įkelti daugiau