Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Restorane:
- Sakykite, o kaip jūs ruošiate viščiukus?
- Paprastai, sakome jiems: "Dabar mirsite"...

Komentaras

Piatra:„Galetu rodyt mumy, stovinčius Darbą Biržej. Pvz. va Piatra - mokantis tų i tų. I paroda mana atvaizdu keip aš dirbu kų nors. A vdrug aidamus koks darbdavys staiga susidamės manimi i duos darba. Tadu butu PLANAS B."

Komentuoti
Ištvinusi Šventoji apsėmė vandens lygio matavimo postą.
Antradienio rytą Šventosios upė mieste ištvino tiek, kad vandens lygis susilygino su užtvankos slenksčiu. Vanduo pradėjo kilti jau sekmadienį, kai už miesto pradėjo tvenktis ledo lytys.

  

Antradienio rytą Šventosios upė mieste ištvino tiek, kad vandens lygis susilygino su užtvankos slenksčiu. Vanduo pradėjo kilti jau sekmadienį, kai už miesto pradėjo tvenktis ledo lytys. Hidrometrologui Petrui Buterlevičiui sausio 30 – osios rytą į vandens lygio matavimo postą teko bristi. „Nuo vasaros lygio vanduo pakilo 230 cm., - sakė hidrometrologas P. Buterlevičius. – Tačiau matyt, vanduo kažkur prasigraužė per ledus, nes jau pradėjo slūgti“.

Pasak hidrometrologo, tokie potvyniai žiemą Anykščiuose įvyksta beveik kasmet, kai tik stipriai pašąla ir ledo lytys užstringa už miesto, kur prasideda Anykščių šilelis.

 

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta