Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ar šilta žiema padeda taupyti pinigus?

Dienos anekdotas

- Pasiruoškite blogiausiam!
- Gydytojau, aš mirsiu?
- Ne, rytoj - į darbą!

Komentaras

Darius:„Kaip miestas tai grazus jaukus......kaip tvarkosi baisu nuo atvaziavimo i anykscius kaloneleja uzpuola pirk pavalgyti duok cigareciu bomzai....i norfa jau ramei nepraisi....as galiu tik ilsetis tuoliau nuo miesto...bet zmoniu depresija smarkei jauciasi"

Skaityti komentarus (4)

Konservatorius Sigutis Obelevičius triumfuoja Anykščių mero rinkimuose. Jis pergalę švenčia parapijos namuose kartu su savo partiečiais bei su Anykščių socialdemokratų, "valstiečių" ir liberalų elitu.

 

"Viskas aišku, kas padėjo laimėti rinkimus, tas ir bus koalicijoje - liberalai, socialdemokratai ir "valstiečiai". Jeigu komiteto žmonės norės prisijungti, mielai priimsime į kurią nors frakciją." - apie koaliciją "Anykštai" sakė S.Obelevičius.

Vicemeru greičiausiai taps socialdemokratas Dainius Žiogelis. Konservatorių, "valstiečių", liberalų ir socialdemokratų koalicija turės 19 mandatų iš 25.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tomas

  Nuoroda

  Anykščiuose liko dvi politinės jėgos - Partija ir Komitetas... :)

  Prieš 9 mėnesių
 • smalsu

  Nuoroda

  Kažin ar patys nesijuokia iš išrinktųjų. Kaip atrodo p.Baurai ,kai bonkės ant stalo,ką pasakys savo vadui..

  Prieš 10 mėnesių
 • Pakeltis kazin labiau isiziot negali? Nebeiseina. Viepesi ir prie kestucio. Bet....

  Prieš 10 mėnesių
 • taip

  Nuoroda

  nejaugi nieks nemato koks anyksciuos bardakas bus,kodel neanuliuoja rinkimu,juk tai apgaule.ka padaret neturedami savo nuomones balsuodami,turejom mera,bet negerai,ieskojot geriau,ka radot,ar dar nematot.anuliuoti situos rinkimus butinai.

  Prieš 10 mėnesių
 • Oho

  Nuoroda

  Kas padejo? Geriau rasyk, kas prisiplake.

  Prieš 10 mėnesių
 • Sikna

  Nuoroda

  Vel 4 metai sikna :-( :-(

  Prieš 10 mėnesių
 • Manau

  atsakymas į: Sikna Nuoroda

  Po 4 metų šiknos ateina pavasaris.

  Prieš 10 mėnesių
 • Visi

  Nuoroda

  Dabar kuzda-aleliuja anyksciam... Kur buvot pries balsuodami? Naciort balsavot uz situos? Jaunimas vadovaus(as neturiu uomeny pakelcio. Tokio vadovo nerrikia. Zinom...) kur jis yra? Ir vel krikstaponiai inraude... Naciort. Burkites, reikalaukit perrinkimu.. Ar ko. Nesamone. Nusiaubs anykscius. Liksit pliki ir basi ir be kompendaciju(su versulyte priesaky.. Gryna nesamone padaret.. Ai tai ir turekit. Galu gale-man dzin. Labanakt. Pad mus 22.15 val. Jus jau imige. :-) :-)

  Prieš 10 mėnesių
 • Nuomonė

  atsakymas į: Visi Nuoroda

  Baisiau, kaip Tubis nusiaubė Anykščius, nebus. Protingėja anykštėnai, nepakartojo 2015 metų klaidos

  Prieš 10 mėnesių
 • ji

  Nuoroda

  Tai jau dirba ką nematot kaip dirba aluti gurkšnoja parapijos namuose laimingi visi sėdi.Gal Obelevičius da merginu uśsakė.Geras meras.

  Prieš 10 mėnesių
Įkelti daugiau