Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti

Konservatorius Sigutis Obelevičius triumfuoja Anykščių mero rinkimuose. Jis pergalę švenčia parapijos namuose kartu su savo partiečiais bei su Anykščių socialdemokratų, "valstiečių" ir liberalų elitu.

 

"Viskas aišku, kas padėjo laimėti rinkimus, tas ir bus koalicijoje - liberalai, socialdemokratai ir "valstiečiai". Jeigu komiteto žmonės norės prisijungti, mielai priimsime į kurią nors frakciją." - apie koaliciją "Anykštai" sakė S.Obelevičius.

Vicemeru greičiausiai taps socialdemokratas Dainius Žiogelis. Konservatorių, "valstiečių", liberalų ir socialdemokratų koalicija turės 19 mandatų iš 25.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Tomas

  Nuoroda

  Anykščiuose liko dvi politinės jėgos - Partija ir Komitetas... :)

  Prieš savaitę
 • smalsu

  Nuoroda

  Kažin ar patys nesijuokia iš išrinktųjų. Kaip atrodo p.Baurai ,kai bonkės ant stalo,ką pasakys savo vadui..

  Prieš mėnesį
 • Pakeltis kazin labiau isiziot negali? Nebeiseina. Viepesi ir prie kestucio. Bet....

  Prieš mėnesį
 • taip

  Nuoroda

  nejaugi nieks nemato koks anyksciuos bardakas bus,kodel neanuliuoja rinkimu,juk tai apgaule.ka padaret neturedami savo nuomones balsuodami,turejom mera,bet negerai,ieskojot geriau,ka radot,ar dar nematot.anuliuoti situos rinkimus butinai.

  Prieš mėnesį
 • Oho

  Nuoroda

  Kas padejo? Geriau rasyk, kas prisiplake.

  Prieš mėnesį
 • Sikna

  Nuoroda

  Vel 4 metai sikna :-( :-(

  Prieš mėnesį
 • Manau

  atsakymas į: Sikna Nuoroda

  Po 4 metų šiknos ateina pavasaris.

  Prieš mėnesį
 • Visi

  Nuoroda

  Dabar kuzda-aleliuja anyksciam... Kur buvot pries balsuodami? Naciort balsavot uz situos? Jaunimas vadovaus(as neturiu uomeny pakelcio. Tokio vadovo nerrikia. Zinom...) kur jis yra? Ir vel krikstaponiai inraude... Naciort. Burkites, reikalaukit perrinkimu.. Ar ko. Nesamone. Nusiaubs anykscius. Liksit pliki ir basi ir be kompendaciju(su versulyte priesaky.. Gryna nesamone padaret.. Ai tai ir turekit. Galu gale-man dzin. Labanakt. Pad mus 22.15 val. Jus jau imige. :-) :-)

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  atsakymas į: Visi Nuoroda

  Baisiau, kaip Tubis nusiaubė Anykščius, nebus. Protingėja anykštėnai, nepakartojo 2015 metų klaidos

  Prieš mėnesį
 • ji

  Nuoroda

  Tai jau dirba ką nematot kaip dirba aluti gurkšnoja parapijos namuose laimingi visi sėdi.Gal Obelevičius da merginu uśsakė.Geras meras.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau